Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przeprosilem GTO :twisted: No i rownolegle Tsukihime ogladam ;]

Chobits - 10 min..alt+f4, del. :|

Leszcz jestes &] Chobitsy są takie cute ^^

 

Hyper wreszcie sie zabral za porzadne anime i nie bedzie juz powtorek [z racji tego ze licencje wygasly :lol:].

Byc moze nastepnym anime bedzie peach girll lub Wolf's Rain.... Ło matko.... :blink:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj STFU Leborg. :P

Oceniłeś ksiązke po okładce i tyle. Trzeba było dobrnać do połowy i dopiero sobie wyrobić zdanie. Ja tam przeleciałem z ciekawości 1 czy 2 recki to za jakiś czas może pokazywać podobne rozterki go Gits itp(mówie za jakiś czas biorąc pod uwage odcinki na Hyperze)

 

Juz nie wspomnę o problemie braku kasy na system operacyjny i orginalne progsy :wink: Tylko kurde ja jakoś nie moge swojego blaszaka jak chobitsa uczyć wszystkiego :lol:

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniłeś ksiązke po okładce i tyle. Trzeba było dobrnać do połowy i dopiero sobie wyrobić zdanie. Ja tam przeleciałem z ciekawości 1 czy 2 recki to za jakiś czas może pokazywać podobne rozterki go Gits itp(wówie za jakiś czs biorąc pod uwage odcinki na Hyperze)

 

Juz nie wspomnę o problemie braku kasy na system operacyjny i orginalne progsy :wink: Tylko kurde ja jakoś nie moge swojego blaszaka jak chobitsa uczyć wszystkiego :lol:

wogle nie wiem co napisales, nie potrafie zrozumiec <_<

jak nie masz kasy na OS i progsy, to zainstaluj linuxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99tomcat

Heee moze masz racje. Ale jak 10 min serialu mi nie podejdzie to trudno mi jest sie przelamac, samemu przywiazac do fotela, tasma na oczy i jechac dalej ;]

Kreska - moze przejsc, humor - nienieneineineinei, historia - no coz tutaj nie moge sie wykazac wiedza ;] czyli jak bede sie baaaarrdzo nudzic to zastanowie sie - pasjans czy chobits? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99tomcat

Heee moze masz racje. Ale jak 10 min serialu mi nie podejdzie to trudno mi jest sie przelamac, samemu przywiazac do fotela, tasma na oczy i jechac dalej ;]

Kreska - moze przejsc, humor - nienieneineineinei, historia - no coz tutaj nie moge sie wykazac wiedza ;] czyli jak bede sie baaaarrdzo nudzic to zastanowie sie - pasjans czy chobits? :wink:

ta, humor jest 'słodki', a nie taki że sie smiejesz na głos, ale z czasem coraz bardziej jest dramat a coraz mniej komedia.

warto sie przełamac ( ja nie musialem bo szybko sie mi spodobalo ) chodziasz jak Ci sie na starcie nie spodobalo, to pozniej mozesz sie nudzic.

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedzial, ze start Chobitsow nie definiuje wrazen z reszty serialu, bo jak sam napisales "z czasem coraz bardziej jest dramat a coraz mniej komedia". I moze sie okazac, ze po przebrnieciu przez poczatkowe glupawki serial sie moze komus bardzo spodobac, a nawet uroni lezke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem po koleinym odcinku i nadal jest jeszcze śmisznie a nie tragiczne-tylko zaczynają sie klimaty z archiowum x :lol:

 

swoja drogą ta chobitka ma niby postac 14 letniej dziwczyny -tu grżaski grunt, jakiś moment i to już pod molestowanie nieletnich podpada..

 

ale to chii jest słodkie jak zawsze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...oby do kolejnego odcinka gto...

Hmm, jasne 99tomcat.... :wink:

Po prostu wolisz anime w ktorych jest przemoc , gdyz w realnym zyciu nawet w counterze nie umiesz strzelac do ludzi ^^

 

Chobitsy są naprawde fajne,codziennie odliczam do 21 zeby dowiedziec sie co dalej...gorzej niz telenowele :lol:

Mam nadzieje ze nastepne anime hypera bedzie rownie wsysające:>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli miales na celu 100% dobicie mnie dzisiejszego wieczoru osiagnales swoj cel. Jezeli uwazasz ze sie zlame... Prawdopodobnie masz racje. Tyle ze mam wrazenie ze do kazdego odcinka chobits bede potrzebowac przynajmniej 3 piw...

:cry: Nie smutkaj sie, dobrze grasz.....[[[[[[[[[[[;

 

 

I wcale nie trzeba 3piw....mi starczy jedno!

Po prostu trzeba sie przekonac do czegos co jest slodkie i nie ma gdzies ukrytego uzi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie do konca prawda ;]]]]

Ić Ty..Psujesz mi nespodzianki [[[[;

 

[ot]

Uzi posysa. M60 ruluje

[/ot]

 

Moze w koncu sie przelame... Neeee ;]

Jestem pacyfistą. Wiecie make tea not love i te sprawy. Źle sie przy was czuje... :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ić Ty..Psujesz mi nespodzianki [[[[;

muhah :>

ostatnio powrociem do mangi Death Note, bo zapomnialem o niej, przeczytalem 1/4 i wciaz mnie zadziwia, to jest genialne a w pazdzierniku bedzie anime, ktorego poster niezle odzwzorowuje mange, zabierajcie sie za czytanie bo potem powiecie 'kurde moglem przeczytac mange, bym mial podwojna frajde' ;d

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie moge doczekac, az wreszice pojawi sie gdzies Death Note live action (premiera w Japonii byla w sierpniu).

 

Fabule pewnie potna (w koncu trudno upchac 12 tomow mangi do 2h filmu), ale ciekaw jestem na czym sie skoncentruja. Po trailerach film wyglada interesujaco, szczegolnie ze aktorzy sa ogolnie dobrze dobrani - szczegolnie L jest swietny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh przegapiem 2 ostatnie odcinki chobits i nieco nie łapie. co to za motywy z tą nauczycielką?

Ona jest zamęzna i spotykała sie z tym sąsiadem? bo chyba cuś mi umkneło. Tak czy siak coraz więcej tam faktycznie dramatu a mniej komedii

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh przegapiem 2 ostatnie odcinki chobits i nieco nie łapie. co to za motywy z tą nauczycielką?

Ona jest zonata i spotykała siez tym sąsiadem? bo chyba cuś mi umkneło. Tak czy siak coraz więcej tam faktycznie dramatu a mniej komedii

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Z tą nauczycielką to fresh motyw wiec niczego jeszcze nie przegapiłes...sam niebardzo jeszcze łapie co sie dzieje ^^
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:zlo: :!:

Hmm nie ma takiego usmieszka? Szkoda...

Co do Death Note - chyba bede miec nastepne MustWatch ;]

Ale live action... Pewnym jest ze szybciej przelame sie do DN-la niz tego..tego chobitsow ;]

 

GTO jest tym czego ostatnio mi brakowalo :D Szkoda ze dopiero jestem przed polowa <_< Moze pozniej... School Rumble :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTO jest tym czego ostatnio mi brakowalo :D Szkoda ze dopiero jestem przed polowa <_< Moze pozniej... School Rumble :?:

jeszcze nie ogladales School Rumble ? dla mnie naprawde bomba, jest u mnie w trojcy św. ( elfen lied, haruhi, school rumble ) :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ;].

Dzisiaj obejrzalem animatrixa - ostatni lot ozyrysa i jestem pod wrazeniem... na prawde mi sie podobalo, bardzo klimatyczne a czas mi szybko zlecial.

Mozecie polecic jakies dobre anime dla 'poczatkujacego'? Nawet mi sie spodobal ten typ 'filmow' i chetnie bym cos rownie dobrego obejrzal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ;].

Dzisiaj obejrzalem animatrixa - ostatni lot ozyrysa i jestem pod wrazeniem... na prawde mi sie podobalo, bardzo klimatyczne a czas mi szybko zlecial.

Mozecie polecic jakies dobre anime dla 'poczatkujacego'? Nawet mi sie spodobal ten typ 'filmow' i chetnie bym cos rownie dobrego obejrzal.

tworcow animatrixa masz: kronikki riddicka - dark fury, krotkie, jak ogladlaes pitch black i riddicka to na 100 sie spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyper wreszcie sie zabral za porzadne anime i nie bedzie juz powtorek [z racji tego ze licencje wygasly :lol:].

Byc moze nastepnym anime bedzie peach girll lub Wolf's Rain.... Ło matko.... :blink:

Ta jasne...Własnie dowiedizalem sie ze nastepnym anime puszczanym na hyperze bedzie....Lain.

Ekstra, czyli nie na wszystko skonczyly sie licencje, czyli znow bedziemy w kolko macieju ogladac to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...