Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Mahoromatic (oba sezony + summer special)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Niezłe ecchi, wątki komediowe bardzo przewidywalne, oprócz tego jeszcze walka i miłość. Jako, iż maczał w tym łapy Gainax a i Hideaki Anno mrygnął mi gdzieś w napisach, to z "potworkami" mam nieodzowne skojarzenia z Evnagelionem, tak samo jak Vesper jest czymś w deseń NERVu oraz ostatni EP był w takim stylu jak końcówka Evangeliona, tylko, że był znacznie bardziej zrozumiały i zakończył się takim jakby happy endem

Były w pewnych momentach też podobne stany psychologiczne co w Evangelionie IMHO

Jednak anime to głównie ecchi zbudowane na fanserwisie i komedia

Bardzo mi się podobało :)

Zabrzmi jak noobek, ale... Mahoro rox :D

(to już drugie anime które oglądałem w którym była "napalona nauczycielka" :P)

EDIT: Zero no Tsukaima 2 ostatni EP, czyli 12 - bez fajerwerków, opening i ending ten sam co w poprzednich, tylko dodane pewne efekty dźwiękowe, akcja jednak zaskakująca a na końcu to co zawsze kono baka inu!!! :D

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Mahoromatic

Hehe , witam w klubie. Sympatyczne anime i oglada sie milo , by nie powiedziec , ze do koncowych napisow :-P :-P :-P

 

a za co Fullmetal Alchemist ma taka ocene ? :huh:

Klimat , fabule , postacie :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Claymore i Devil May Cry z glowy. Pierwszemu dalbym prawie 8/10. Troche brakowalo temu anime. No chyba ze przewiduja dalsze odcinki bo az sie prosi o rozwiniecie. Fani blondynek z mieczami beda zadowoleni :wink: Drugi jako quick-watch sprawdza sie w cholernie mocnej 9. Akcja,akcja,pizza, strawberry sundae, mieczyk, kule, diably. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już od początku września widziałem, że w Poznaniu też będzie, ale jakoś tak żal wydać 50 zł na przegląd (zwłaszcza, że to wszystko co mam, a studia się zbliżają ;) ). W sumie z tych filmów widziałem tylko Spirited Away, a trzeba by nadrobić zaległości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja lece po karnecik zaraz, do tej pory oglądałem tylko Spirited Away i Ruchomy Zamek Hauru, wiec sporo zostało do nadrobienia, karnecik raczej nie drogi IMO, a Spirited Away z chęcią obejrzę jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luz, 2 sezon jest juz zapowiedziany.

 

BTW. Po 11 odcinkach jestem sklonny podniesc tymczasowa ocene o 0.5 :P Zobaczymy co dalej.

Edytowane przez s0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luz, 2 sezon jest juz zapowiedziany.

 

BTW. Po 11 odcinkach jestem sklonny podniesc tymczasowa ocene o 0.5 :P Zobaczymy co dalej.

Ja właśnie skończyłem oglądać 22. i jestem na tyle zszokowany i zaintrygowany, że jestem pewien swojej oceny dla CG - murowane 10. Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ogladam The Melancholy of Haruhi Suzumiya i juz wiem ze obejrze przynajmniej 2 razy jeszcze :lol2: Do tego special ending ktory ogladam w kolko pare razy dziennie :lol2: Stalem sie maniakiem Haruhi.

Edit: 500-tny post

Edytowane przez Daamain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

A, słyszałem, że bohaterowie Fate/Stay Night mają dość interesujące i kontrowersyjne imiona :lol2:.

A dokladniej? Archer - lucznik itd , o to idzie? Jak narazie jestem na bodajze 6 odcinku wiec nie ustosunkuje sie. Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzięki Fate/Stay zacząłem oglądać anime :)

Przed chwilą w Dzień Dobry TVN było coś o cosplayu - Ci prowadzący są żałośni, zupełnie się nie znali na temacie i zadawali "głupawe" pytania gościom, dzięki czemu to wszystko niezbyt wyszło

EDIT: s0n1c, School Days mam wszystkie EPy już od jakiegoś czasu, ale nie mogę sie jakoś zebrać, aby obejrzeć, zwłaszcza po tym jak mi kumpel który oglądał na bieżąco wyspoilowywał całą serię odcinek po odcinku, łącznie z zakończeniem (obejrzał RAWa w paręnaście minut po pojawieniu się na torrencie), nie mniej jednak po opiniach na necie musi to być ciekawa seria :P

Ja teraz najprawdopodobniej biorę się za Eureka seveN, chociaż to jeszcze nie jest pewne...

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 5 epkach School Days i jedynie co mi do glowy przychodzi to widac, ze koles jeszcze nie ruchal i go ostro cisnie.

Wide -> Dziewczyna z ktora chodzi nie chce dac -> to trzeba "praktyki" z dobra kolezanka. :rolleyes:

ee tam, ja czekam na tłumaczenie School Days bo i tak dopiero bede mogl sie tym zajac w wakacje.

W dodatku

The day before the final episode was scheduled to air, a sixteen-year-old girl killed her father with an axe in Kyoto. In response, TV Kanagawa replaced the twelfth and final episode, which was known to contain similarly violent material, with half an hour of scenery and classical music to avoid association with the murder.

czyli w ostatnim odcinku zamiast punktu kulminacyjnego masz Nice Boat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A [gluteus maximus] ;-) , bo 1 stacja sie przelamala i puscila normalny 12 ep.

The finale was preempted by all the other TV stations except AT-X. I think that in itself is quite a major spoiler to the expected events that would unfold in the final chapter. To the fans who were disappointed with episode 11, surely the finale will be a very satisfying conclusion.

A co do tego:

The day before the final episode was scheduled to air, a sixteen-year-old girl killed her father with an axe in Kyoto. In response, TV Kanagawa replaced the twelfth and final episode, which was known to contain similarly violent material, with half an hour of scenery and classical music to avoid association with the murder.

BTW. Zabila mnie promocja na jednej stronie przeciwko temu posunieciu. Mozna bowiem kupic na niej piekna siekiere z 16% upustem XD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać Paprikę.

 

Bardzo oryginalna i ciekawa tematyka; wykonanie równie świetne.

 

Wciągnęło mnie okropnie, szkoda, że już się skończyło.

 

Paprika jest jak połączenie jakiejś baśni i filmów: Matrix oraz Existenz.

 

Wychodzi z tego okropnie interesująca mieszanka.

 

Szczerze polecam tę produkcję.

 

Zapomniałbym zaznaczyć, że również muzyka jest bardzo przyjemna. :)

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać Paprikę.

jakby kogos to interesowało, to dla mnie Paprika byla najgorszym pełnometrażowym anime.

Chaos totalny.

 

Co do akiry, ogladalem wczoraj drugi raz i kurcze, nie wiem czego Wy tam nie rozumiecie, dla mnie bylo zrozumiale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby kogos to interesowało, to dla mnie Paprika byla najgorszym pełnometrażowym anime.

Chaos totalny.

Niby czemu chaos?

 

Ja tam żadnego chaosu nie widzę - wszystko układa się w spójną całość i nie powoduje żadnego zamieszania.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...