Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o wycenę tutaj, ponieważ w dziale "co kupić" jest prośba aby dyskusję na temat laptopów prowadzić w tym dziale. Jeśli coś źle zrozumiałem, przepraszam i proszę o przeniesienie do tematu "wycena sprzętu komputerowego".

 

Do rzeczy:

 

Lenovo T61

Matryca: 15,4" 1280:800

System: Microsoft Windows Vista Home Edition

Procesor Intel® Core2 Duo CPU T7300 @ 2.00GHz

Pamięć: 1GB + 2GB DIMM, SDRAM 667MHz

Grafika: Mobile Intel® 965 Express Chipset Family (448 MB)

Dysk twardy: 108290 MB

 

Widziałem na allegro i ceneo wiele podobnych modeli, jednak ich ceny wahają się od 2000 do 80000, ale identycznego modelu jak ten nigdzie nie mogłem znaleźć. Używany od pół roku, nie znam też początkowej ceny, ponieważ jest to prezent od firmy. Mam nadzieję na Waszą pomoc!

 

P.S. Jeżeli te informacje to za mało, to tutaj jest pełna jego specyfikacja z raportu everesta: http://rapidshare.com/files/243502730/Report.htm.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

róznica w ramie to mała róznica, 2 gb w jednej kosci kosztuje 70 zł

 

róznica między dyskiem 120 (u ciebie) a 80 w tych laptopach to także sprawa marginalna

 

jesli zgadza sie procesor, grafika

 

troche siedze w laptopach i wiecej jak 2000 bym sie nie spodziewał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...