Skocz do zawartości
master123

Program Do Pobierania Linków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!! Mam pytanie . Mianowicie chciałbym sie spytać o jakiś program do pobierania linków z różnych serwerów np. rapidshare, megaupload , odsiebie , hotfile , netload itp. Chodzi mi o taki program który pobierze mi wszystkie linki na raz bez czekania. Próbowałem jdownloadera ale on mi często przerywał transfer . Jesli znacie jakis inny to piszcie . Z góry wielkie dzięki . POZDRO !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! Mam pytanie . Mianowicie chciałbym sie spytać o jakiś program do pobierania linków z różnych serwerów np. rapidshare, megaupload , odsiebie , hotfile , netload itp. Chodzi mi o taki program który pobierze mi wszystkie linki na raz bez czekania. Próbowałem jdownloadera ale on mi często przerywał transfer . Jesli znacie jakis inny to piszcie . Z góry wielkie dzięki . POZDRO !!!

To coś nie tak miałeś ustawione w JD albo łącze ci rwie. Polecam najnowszą wersję JD 0.611 działa znakomicie z Odsiebie.com, rapidem, megaup, itp itd. Jest jeszcze FreeRapid, i USDownloader ale duuużo mnie rozbudowane. JDownloader PL 0.611

 

P.S Bez czekania jak nie zapłacisz to sie nie da, jak chcesz to poszukaj odpowiedników plików (:-)) na www.odsiebie.com , przeklej.pl tam nie musisz czekać.

Edytowane przez faro666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...