Skocz do zawartości
ABI-FOX

Mirror's Edge 2

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł tej wiadomości z pewnością nie stanowi niespodzianki dla czujnych graczy. Fakt, że Mirror's Edge miało być trylogią, znany był nam jeszcze przed premierą pierwszej odsłony przygód zwinnej Faith. Dzisiaj mamy potwierdzenie od przedstawiciela EA – Mirror's Edge 2 powstaje.

 

„Mirror's Edge było ryzykownym posunięciem. Śmiałym, innowacyjnym i inspirującym. Grze było daleko do perfekcji. Chcielibyśmy, by sprzedała się w większej ilości kopii, mimo tego, że ogólnie rzecz biorąc sprzedała się lepiej, niż ludzie myślą,” powiedział podczas zakończonych targów Patrick Soderlund, jeden z wice-szefów Electronic Arts. „Na pewno zobaczycie kolejne Mirror's Edge. To tylko kwestia czasu. Nad grą już pracuje niewielki zespół i jesteśmy bardzo tym podekscytowani.” Bardzo to miła wiadomość – gigant nie zamierza porzucać nowych marek tylko dlatego, że nie osiągnęły one finansowego poziomu uznanych serii.

 

Co do zawartości sequela i ewentualnej daty premiery – nie wiadomo praktycznie niczego. Szef EA Games, Frank Gibeau, miał to do powiedzenia o pierwszym ME: „To było świeże podejście, które całkiem nieźle poradziło sobie w Europie, ale nie tak dobrze w USA. Myślę, że gra ucierpiała nieco z powodu braku multiplayera oraz z ogólnej krótkości rozgrywki.” Nie sposób się z nim nie zgodzić. Miejmy nadzieję, że studio deweloperze wzięli sobie do serca wszystkie sugestie (te dotyczące nie najlepszej fabuły również) i zaoferują nam naprawdę dobrą grę.

 

źródło: gry-online.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część jest genialna i dość wymagająca szczególnie przy pierwszym podejściu. Przynajmniej ja w pewnych momentach odlatywałem z nerwów gdzie by gdzieś wskoczyć wykonywałem z 20, nawet z 30 podejście a zapis stanu gry robiony był trochę wcześniej i za każdy razem trzeba było wpierw dobiec do krytycznego miejsca aby znowu zaliczyć glebę :lol2: i tak w kółko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja utknąłem w takim miejscu mniej więcej w 30% gry i zabrakło mi ochoty na dalszą grę. Wrócę jak będę miał więcej czasu na to. Ale przyznam, że gra baardzo wciąga i myślę, że jak ją ukończę to chętnie zagram w 2. Oczywiście na X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...