Skocz do zawartości
rabbit211

Nowy Komputer Do 3200zł

Rekomendowane odpowiedzi

zasilacz jest za słaby, podpiałem pod 650W i ruszylo... karta potrzebowała jednak wiecej zasilania...i teraz co...

 

Procesor : Intel Core 2 Quad Q9550

Chłodzenie Procesora : AC Freezer Xtreme

Płyta Główna : Asus P5Q Pro

RAM : GoodRam 2x2GB 1066MHZ PRO

Karta Graficzna : Sapphire Radeon HD4890 1024mb DDR5 Vaporx

Zasilacz: Zasilacz do obudowy ATX 650W Corsair CMPSU-650TXEU (Fan 120mm)

HDD : Samsung 500GB 16MB F2EG

Napęd : Samsung SH-223B SATA

Obudowa: Antec Threehunderd

 

Czy ta zasilka starczy do OC na poziomie 4Ghz... podobno OCZ 600W mial smigac ale nie dal rady...

Ruszyc mi ruszyl ale czy bedzie dzialal stabilnie...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty sprawdź w ogóle, czy ten OCZ jest sprawny... Możliwe, że któraś wtyczka na przykład jest uszkodzona lub nie przewodzi prądu.

 

Niemożliwe, że nie wystarcza - ten zasilacz jest zauważalnie mocniejszy od mojego starego technologicznie Szefa. A ma co ciągnąć - wykręcony Q9400, zmodowany i wykręcony HD4850 (który żre prądu więcej niż HD4890)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem na starym komputerze i dziala wiec rzeczywiscie musi mu cos nie pasowac... nie rozumiem kompletnie o co chodzi... ale dogadalem sie z kolega ktory ma tego Corsaira i powiedzial ze jezeli u niego bedzie wszystko ok na moim to on sie ze mna zamieni wiec nie bede chyba robil problemu tylko wymienie sie z nim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie czy ATX 750W Chieftec CFT-750-14CS (Fan 140mm, odpinane kable) bedzie ok pod moj komputer??? bo sklep wyslal mi takiego w zamian za mojego OCZ....

Edytowane przez rabbit211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...