Skocz do zawartości
cherry

Szukam zasilacza

Rekomendowane odpowiedzi

A nie lepiej do obecnego zasilacza dokupic dobry cooler...?Chyba ze nie masz :( - wtedy to juz inna sprawa.

 

I jeszcze jedno - Chodzi Ci o diode termiczna( regulujaca obroty)? Czy o sensor do pomiaru obrotow? Nie wiem jak ta sprawa sie ma - ale jak podlacze swoj wentylator pod 7 lub 5V to nie pokazuje mi plyta obrotow. "Licznik" dziala tylko przy 12V :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki zasilacz ma dużą sprawność ?

Wystarczy mi 250W tylko, żeby chodził na wentylu 7V

Czyli potrzebujesz enermax'a albo fortron/source. Z tym ze szanse zakupu w .pl sa znikome :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki zasilacz ma dużą sprawność ?

Wystarczy mi 250W tylko, żeby chodził na wentylu 7V

Czyli potrzebujesz enermax'a albo fortron/source. Z tym ze szanse zakupu w .pl sa znikome :cry:

Berkut wlasnie mi zeznal ze swoj kupil na www.luxus.com.pl ale bez homologacji (przywozone prywatnie)... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli potrzebujesz enermax'a albo fortron/source. Z tym ze szanse zakupu w .pl sa znikome  :cry:

Berkut wlasnie mi zeznal ze swoj kupil na www.luxus.com.pl ale bez homologacji (przywozone prywatnie)... :)

Heh swoj tez przywozilem z niemiec 3 lata temu jak go bralem bo mial zmienna regulacje obrotow zaleznie od temperatury i daje bardzo stabilne napiecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS = Counter Strike, mod do Half-Life

 

Berkut jak się spisuje ten zasilacz, dobrze trzyma napięcia? Ma regulację lini? A jak wygląda sprawa pod dużym obciążeniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS = Counter Strike, mod do Half-Life

Albo Cooper Shim

 

... a tak swoja dtoga jak sobie CSa zalozysz to procek bedzie bezpieczny i dluzej drugiego nie bedziesz musial kupowac ....

 

a jak sobie CSa zainstalujesz ... to kazda inna gierka bedzie przecietna ... GTA3 gram tylko jak netu nie mam (1 na pare dni) ... kierownice chyba sprzedam , bo od roku na niej nie gram ...

 

jednym slowem jak go zainstalujesz to na procku ok 500 Mhz 128 Mb ram i grafice okolo GF256 bedziesz w 1024x768 gral, i nigdy wiecej gierka nie zmusi sie do upgradu sprzetu :) po prostu zadna nie bedzie w polowie tak grywalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze chciałbys zasilacz firmy MACRON 300W ma regulacje predkosci wentylatora w zaleznosci od temperatury i bardzo dobre parametry http://www.casing.com.tw/mpt301p.htm#1 Moge ci go odprzedac za 120 pln. Jest naprawde wart kazdych pieniedzy. Nie znajdziejsz lepszej 300W. A ciężki jak cholera - tak jak przystalo na porządny zasilacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...