Skocz do zawartości
piterq1991

Nie Mogę Zainstalować Xp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Stworzyłem sobie płytę systemu poprzez nlite.

http://wklej.org/id/106008/

 

Poustwaiałem tak jak mi odpowiada, dograłem sterowniki RAID. Podczas instalacji gdy jest czas odliczny do konca wyskakuje mi błąd:

 

Błąd

 

Instalator nie może zarejstrować formatu OLE C:\windows\system32\rsaenh.dll z powodu nastepujacego błędu

 

DLLRegisterServer zwrócił błąd 2174943405(800703ed)

 

***

 

Błąd

 

Instalator nie może zarejstrować formatu OLE Control C:\windows\system32\dssenh.dll z powodu nastepujacego błędu:

 

DLLRegisterServer zwrócił błąd 2174943405(800703ed)

 

***

 

Błąd

 

Podpis dla I:\I386\NT5.CAT jest nieprawidłowy. Kod błędu80096001.

 

Podczas weryfikowania zaufania wystapil błąd poziomu systemu

***

 

Błąd

 

Podpis dla Instalatora systemu Windows Xp Professional jest nieprawidlowy. Kod błędu 80096001.

 

Podczas weryfikowania zaufania wystapil błąd poziomu systemu

 

***

 

Błąd krytyczny

 

Instalator nie moze zainstalowac wykazow produktów. Jest to błąd krytyczny. Plik dziennika instalacji powinien zawierac wiecej informacji.

***

Po czym następuje restart kompa. Pomoże ktoś? Wgranie normalnego windowsa nie jest dla mnie rozwiazaniem problemu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość D3s3rttt

Płytka może być zarysowana, miałem to samo. Nic nie poradzisz, chyba że jeszcze raz kupisz albo ściagniesz czego nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się zrobić. Wykonałem płytkę starszą wersją nLite. Wszytko dogrywałem ustawiałem jak poprzednio i tym razem Win zainstalował się bez problemu :)

 

Dziękuje

Pozdrawiam

Edytowane przez piterq1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...