Skocz do zawartości
Iglak

Epox !!! - ale który?

Rekomendowane odpowiedzi

Abit KD7-E do o/c jest super ,ale niektorym moze brakowac wyposazenia (brak dzwieku,lanu,wyswietlacza postow)

lepiej doplacic 30pln do KD7

z Epoxow to teraz najlepiej 8k5a3+ ,duze mozliwosci o/c i wyposazenie (2x raid,lan,dzwiek, 3-fazowe zasilanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

z Epoxow to teraz najlepiej 8k5a3+ ,duze mozliwosci o/c i wyposazenie (2x raid,lan,dzwiek, 3-fazowe zasilanie)

 

i cena prawie taka jak 8rda+ :)

jak mozesz mi zalatwic 8rda+ za 360pln to biore dwie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

z Epoxow to teraz najlepiej 8k5a3+ ,duze mozliwosci o/c i wyposazenie (2x raid,lan,dzwiek, 3-fazowe zasilanie)

 

i cena prawie taka jak 8rda+ :)

jak mozesz mi zalatwic 8rda+ za 360pln to biore dwie :lol:

za 360 nie zalatwie rda+, ale za 510 tak i zostanie jeszcze 70 zl w porownaniu do 8k5a3+ :lol: :lol: :lol: i jeszcze raz :lol:

 

http://sklep.barwkomp.pl/opisP.php?kodprod=PLEP8K5A3P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

z Epoxow to teraz najlepiej 8k5a3+ ,duze mozliwosci o/c i wyposazenie (2x raid,lan,dzwiek, 3-fazowe zasilanie)

 

i cena prawie taka jak 8rda+ :)

jak mozesz mi zalatwic 8rda+ za 360pln to biore dwie :lol:

za 360 nie zalatwie rda+, ale za 510 tak i zostanie jeszcze 70 zl w porownaniu do 8k5a3+ :lol: :lol: :lol: i jeszcze raz :lol:

http://sklep.barwkomp.pl/opisP.php?kodprod=PLEP8K5A3P

moj blad ,w komputroniku byl za 359pln jeszcze dwa dni temu,ale dzis juz nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zeszlym tygodniu w komputroniku byla w podobnej cenie jak w brawokompie, bo w zeszlym tygodniu zmienialem plyte (na epoxa 8k9a) i jak by byla w tej cenie co mowisz to bym ja mial. w tamtym czasie wlasnie 8k9a kosztowalo ~360zl.

 

PS. mylic sie jest rzecza ludzka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej 8K9A bo na KT 400 ale chyba raczej rozejrzałbym sie za MSI , a nie za EPOX-em

a ja bym wzial epoxa z racji tego iz ma duzo wiecej funkcji w biosie, stabiloscia i wyposarzeniem nie ustempuje MSI a jest od niej tanszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zeszlym tygodniu w komputroniku byla w podobnej cenie jak w brawokompie, bo w zeszlym tygodniu zmienialem plyte (na epoxa 8k9a) i jak by byla w tej cenie co mowisz to bym ja mial. w tamtym czasie wlasnie 8k9a kosztowalo ~360zl.

 

PS. mylic sie jest rzecza ludzka

byla i to przez dwa tygodnie,jak wszystkie na via byly na zamowienie

 

jak pierwszy raz o niej napisalem to ktos z forum podeslal linka z opisu plyty w komputronika i pytal czy o ta mi chodzi - chodzilo o ta i w cenie wlasnie 359pln

jak nie wierzysz to poszukaj w watkach o plytach glownych (niekoniecznie o epoxie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...