Skocz do zawartości
White_Lies

Scythe Musashi Vs Rctic Cooling-accelero S1 Rev2

Rekomendowane odpowiedzi

Z tych dwóch to bym wybrał Thermalright T-rad2 ;)

A serio to Musashi, jakoś Scythe mnie bardziej przekonuje niż AC. Arctic był niezły, ale ostatnio nie nadąża za konkurencją (subiektywne zdanie), aczkolwiek cena przemawia za AC, zwłaszcza że w Musashi pewnie bym wymienił wentylki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Accelero S1 Rev2 jest swietne, wydajnoscia dogania TR HR-03, tylko trzeba dobre wentyle zalozyc najlepiej 2x120. Bralbym tansze accelero.

Mam Ac S1 R2 i po ostrym OC grafa grzeje mi sie w grach max do 56C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a od czego sa opaski zaciskowe? xD na moje hr-03 tez jest miejsce tylko na 92 a smigaja 2x120. zeby nie byl ot to: patrzac na wskaznik cena/jakosc to ja bym bral accelero, natomiast jezeli interesuje cie tylko jakosc to scythe lub cos ze stajni tr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza że w Musashi pewnie bym wymienił wentylki.

Nie ma takiej potrzeby. Te wentylatorki są naprawdę ciche na minimum i całkiem wydajne przy 7v. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grobel dlatego napisałem "pewnie", nie miałem okazji ich słuchać ;)

 

Mobot, żeby taka instalacja miała sens musiał byś skonstruować jakieś tunele. Bo po co wentylator który i tak nie chłodzi radiatora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo po co wentylator który i tak nie chłodzi radiatora?

u mnie to wyglada tak. jedna 120 jest przesunieta w lewo i wieje na 3/4 hr-03. druga 120 wieje na pozostale 1/4 i na radiator sekcji zasilania. cala karta jest owiewana i sekcja i ram i radiator na gpu. na samym gpu nie ma roznicy pomiedzy 92, 120 czy 2x120, moze raptem max 3st ale sekcja bez nawiewu pod duzym obciazeniem sie wywypuje.

Edytowane przez mobot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grobel dlatego napisałem "pewnie", nie miałem okazji ich słuchać ;)

Dlatego Cię poprawiłem :P

Wiem, że cisza to pojęcie względne i dla niektórych to nawet dyski seagate'a są ciche, dlatego mogę dać jakiś punkt odniesienia. Te śmigła od musashi nie są głośniejsze (na minimum) od noiseblockera xl1 na minimum.

To tak czysto informacyjnie ;]

 

Mobot, żeby taka instalacja miała sens musiał byś skonstruować jakieś tunele. Bo po co wentylator który i tak nie chłodzi radiatora?

Zależy jak je zamontował na tym hr-03. Ja miałem radiator na plecach karty i na nim zamontowany jedną 120, a druga wiała na pcb, ramy itd. Rozwiązanie kilka stopni wydajniejsze od jednej 12cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...