Skocz do zawartości
Gość malybenek

Ghostbusters

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malybenek

Zauważyłem, że w indeksie nie ma tematu o tej grze, więc zakładam nowy :) Z tego co wiem, gra już dostępna, więc jak ktoś już grał prosiłbym o jakąś opinię no i zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie jakos nie ciesze. Przegladajac opinie ludzi ktorzy juz grali na konsolach, wychodzi na to ze silnik gry jest strasznie niewydajny i zabugowany. Spogladajac na wymagania sprzetowe na PC tez nie jestem pelen optymizmu.

 

Minimum Required System Configuration

Operating System: Windows XP SP2, Windows Vista 32-bit and 64-bit

Processor: Intel E4300 Core2Duo or AMD Athlon X2 +3800 *

Memory: 2 GB RAM

Hard Disk Space: 9 GB free hard disk space

DVD-ROM Drive: Dual layer, 6X speed or faster

Video: ATI Radeon X1800-series 512MB, Intel GMA 4-Series, NVIDIA GeForce 8400 512MB, Shader 3.0 Required **

Sound: DirectX 9.0c-compatible sound card

DirectX: DirectX version 9.0c (included) or higher

Input: Keyboard and Mouse or Xbox 360 Controller

 

Recommended System Configuration

Processor: Intel E8400 Core2Duo or equivalent

Memory: 4 GB System RAM

Video Card: ATI Radeon HD 4800 series, NVIDIA GeForce GTX 260 series or higher video card

 

* Processors such as the Intel Pentium D 805 are not supported

 

** Video cards that do not have 512MB, such as the ATI Radeon X1800 XL, are not supported

Ale czego sie mozna spodziewac po badziewiarskim ATARI . Powinni im wogole zabraniac wydawac jakiekolwiek tytuly na PC.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli ktoś ma 8800GT 256mb to nie pogra? Zgaduję, że ta gra to niezła kupa...

Dobrze zgadujesz , bylem u kumpla z taka grafa ( 256mb na pokladzie ), sciagnal gre ze steam'a, przy odpalaniu resetuje mu sie komp.

 

Co do samej gry, na filmach prezentowala sie fajnie, ale to byly gameplay'e z konsol. Czuc bylo klimat filmu i wogole, ale nic nie tlumaczy takich wymagan na PC, wkoncu nie oszukujmy sie, grafika ta gra nie powala.

Powiem tyle, ATARI mialo w [gluteus maximus] quality control, wiec tytul pewnie obok GTA IV zyska miano kolejnego skiepszczonego portu. Wystarczy spojrzec na wymagania wzgledem tego co gra soba reprezentuje. Masakra to malo powiedziane.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli ktoś ma 8800GT 256mb to nie pogra? Zgaduję, że ta gra to niezła kupa...

Niezłe kupy raczej nie dostają ocen w okolicach 8 :)

Btw, na pc nie ma trybu co-op.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest niezła jak na razie po 3 misjach 8/10 można wystawić klimat filmu utrzymany co mnie cieszy bo z reguły gry na podstawie filmu to kupa gów... na szczęście tu tak nie jest. Wymagania spore u mnie w okolicach 30-50 fps, rozrzut fps duży w zależności od tego co się dzieje na ekranie.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest niezła jak na razie po 3 misjach 8/10 można wystawić klimat filmu utrzymany co mnie cieszy bo z reguły gry na podstawie filmu to kupa gów... na szczęście tu tak nie jest. Wymagania spore u mnie w okolicach 30-50 fps, rozrzut fps duży w zależności od tego co się dzieje na ekranie.

Ja co prawda biegam obecnie po restauracji i szukam ducha marynarza, ale gra jak na razie pozytywnie mnie zaskoczyła. Co prawda ściąganie duchów do pułapki jest trochę skomplikowane, ale da się przywyknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość malybenek

Przyznam szczerze, że słaba ta gra jak barszcz. Bardzo szybko się może znudzić, a do tego optymalizacja woła o pomstwę do nieba. Na 9600SSC dodatkowo po oc (czyli karcie o wydajności 8800/9800gt) i C2D 3Ghz są spadki nawet do 17 fpsów na high i 1280x1024 i to w zamkniętych lokacjach. To taki Crysis chodzi mi ze wszystkim na vhigh z cieniami na medium i 1280x1024 z aax2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

optymalizacja =/= ATARI

 

zreszta po wymaganiach widac ze nikt sie nie patyczkowal z dopracowaniem wydajnosci silnika, taki oto kolejny potworek ktory nie posiadal zadnej kontroli jakosci w czasie produkcji, dziwie sie ze gra wypelnila wymagania Sony czy Microsoftu skoro podobno na konsolach zdarzaja sie niewytlumaczalne spadki fpsow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Po temacie myślałem, że topic o grze na Pegasus z przed 10 lat albo więcej :lol2: To była gra. Ale widzę że ta też może być ciekawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra chodzi b przyzwoicie, u mnie w 1920x1200 a AAx4 wszystko ON

najmniej widzialem 38 fps

 

ale rozrzut jest k****ki od 120 do wspomnianych 38 (srednio chodzi 60 fps)

 

ale to tyle w tej w kwesti bowiem gra nudna jak flaki z olejem ;/

 

unikajmy przekleństw

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość malybenek

Czyli widać, że gra nie lubi nvidii. Fakt R4850 jest szybsza od nawet 8800GTS'a 512, ale bez przesady. No cóż - życie :P A gra kiepska i pod względem samego gameplay'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma problemy zaprzęgnąć SLi czy CrossFire w tej grze do pracy - to niech zmieni plik exe - ghost_w32.exe na BioShock.exe.

Wtedy wejdzie pełną parą multi-GPU.

Spokojnie trzyma 100-120 fps (bez żadnych dropow - sprawdzałem na GTX 295 i HD 4870X2 pod Vista64bit w 1920x1080), czyli pod max non stop co jest lock fps. Oraz można normalnie włączać AA i AF z poziomu sterowników - dowolne tryby AA.

 

 

Dziwne że to trzeba było wykonywać - bo niby twórcy zarzekali się, że wszystko przygotowali.... a widać trzeba polegać na starych trikach :wink:

 

 

A sama gra , przyjemna , można pograć - przejść. Będzie zabawa - ale krótka , bo gra krótka :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki pyklem chwilke tez,gierka pozytywna,grafika ladna,wymagania nie sa kosmiczne,jest plynnie nie moglem znalesc AA w opcjach,zombki troche zucaja sie w oczy ale nie tak jak w gta 4,fajnie wyglada nasz osprzet na plecach sporo szczegolow ma,narazie tylko tyle moge napisac bo 90% czasu przeznaczonego na gry przeznaczam na niesmiertelnego cs`a 1.6 ;p

 

Dołączona grafika

Edytowane przez RELOADED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda biegam obecnie po restauracji i szukam ducha marynarza, ale gra jak na razie pozytywnie mnie zaskoczyła. Co prawda ściąganie duchów do pułapki jest trochę skomplikowane, ale da się przywyknąć.

Gra ukończona w 100% (wszystkie skany i artefakty). Gra zaskoczyła mnie na początku, jednak spodziewałem się czegoś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...