Skocz do zawartości
skinny500

Auto Moto Show W Expo Silesia W Sosnowcu

Rekomendowane odpowiedzi

Największe w Polsce targi motoryzacyjne Auto Moto Show 2009 zbliżają się wielkimi krokami. Już 19 czerwca 2009 w halach wystawienniczych Expo Silesia w Sosnowcu zwiedzający będą mieli okazje zobaczyć samochody, które jeszcze nie były oficjalnie zaprezentowane na Polskim rynku.

http://www.automotoshow.com.pl/index.php?level=start

Wybieracie się? To miały być targi połączone z expo motocyklowym ale wygląda na to, że motocykli to tam prawie w ogóle nie będzie, za to samochodziarze mają się nieźle.

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się prawdopodobnie pojawię, ale raczej w sobotę lub niedziele. Ekologia w motoryzacji to mało zajmujący temat jak dla mnie :wink:

 

EDIT:

 

Byłem jednak dzisiaj i powiem że samochody bez szału. 2 lambo, 2 porsche, aston, evo, 350z, dodge nascar style z tych wartych obejrzenia.

Edytowane przez Puma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety zostałem bez flasha i trzeba było się jakoś ratować. W przyszłości nie będzie tego problemu, a amatorem jestem bez dwóch zdań, to pierwsza impreza na której robiłem zdjęcia i ogólnie doświadczenia zero póki co. Nie było możliwości ściągnąć fotografa wtedy więc jest co jest

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...