Skocz do zawartości
KAGA

Co Lepsze Asus Crosshair Ii Vs Foxconn Destroyer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam się nad tymi płytami głównymi (zamówiłem Asusa ale w drodze przez firmę kurierską paczka i płyta zostały uszkodzone złamany róg płyty jako że sklep w którym zamawiałem nie może dostać Asusa Crosshair II będzie zwrot kasy ) tak sobie siedzę i zastanawiam się czy może Destroyer był by lepszy ?? mam 3x8800GTX które czekają na płytę wyczytałem że Asus ma 3-way SLI 3x8 a Foxconn 3x16 możecie coś o tym napisać i doradzić co wybrać ??

 

Pozdrawiam i dziekuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxconn ma 16+8+8

 

Nie widzę sensu łączenia tych grafik, sprzedając wszystkie trzy, można kupić jedną konkretną- chyba że chcesz przeczekać na karty z DX 11.

Edytowane przez Sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć i upewnić bo w teście wyczytałem ze że Foxconn ma 3x16 a na stronie asusa znalazłem ze ma 3x8 a gdzieś czytałem tez w teście że ma 2x16+8 wole się dopytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne pytanie. W tej chwili wszystko u mnie smiga na Foxconie A79A-S na chipsecie AMD 790FX i jest ok z tym ze BIOS foxconna nie nalezy do najlepiej dobracowanych. Pamiatek Kingstona nie moge puscic na 1066MHz wiec ida na 800, nie moge zmienic napiecia dla RAMU, co zmienie czy to w dol czy to w gore plyta nie wstaje. Generalnie plyta jest stabilna poza tym, chodzi 24h, wsio gra, nie wiesza sie, nie grzeje, dual audio bardzo polubilem ale w BIOSie wole nie grzebac bo po resecie wszystko trzeba od zera ustawiac a duzo tego. Foxconna kupilem bo uszkodzilem niechcacy ;) DFI LP DK 790GX M2RS, poszedl do reklamacji ktora rozpatrzyli dla mnie pozytywnie ale nie mogli w sklepie zlokalizowac zadnej plyty nowej na wymiane i zaproponowali inne do wyboru. Wybralem Crosshaira II od ASUSa na chipsecie nVidii. teraz sie zastanawiam co zrobic, czy zowu rozbebeszac kompa zeby zobaczyc jak bedzie to wszystko smigac na ASUSie czy sobie darowac. Nie chce mi sie szczerze mowiac znowu grzebac od zera, konfigurowac, walczyc z windowsem itp. Teraz mam wszystko miodzio, co mnie martwi to fakt ze RAM nie idzie na 1066, to jedyna moja bolaczka. Czy warto probowac zlozyc kompa na Crosshairze? Chipset AMD jest ponoc najwydajniejszy, czy ten nvidii jest o wiele gorszy? Podejrzewam ze wszystko by chodzilo podobnie na ASUSie...Nie wiem...co doradzacie? Sprzedac tego ASUSa czy zostawic?

Dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...