Skocz do zawartości
Sheep

Odtwarzacz Mp3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zbliżają się moje urodziny ( 23 maj :D juz 16 przeleci :D ) i chcialbym sobie z tej okazji kupić odtwarzacz mp3. Myślę nad takim do 500zł.

Najbardziej zależy mi aby ten odtwarzacz miał:

- wymieniane karty

- był w miarę mały

- miał dobrą jakość dżwięku

- miałprzynajmniej 64MB na początku dostępne

- miał wybór barw dzwięku ( tkai pseudo equalizer )

- byłzasilany na akumlatorek

- miał wyświetlacz LCD podświetlany

- wyjście na USB lub fire wire

- jakiś pilot ( takie coś mp3 ------> pilot -------> słuchawki ) żeb mając schowanego mp3 regulować głośność, oraz inne dooperele

 

Pytanie; CZY TAKIE COS ISTNIEJE????

Proszę o propozycje także innych odtwarzaczy ( takich jakie wy np. macie ) oraz o linki

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokladnie ten sam dylemat.

 

Od razu odrzucilem mozliwosc kupna discmana na mp3 bo za duze jak dla mnie. Sa fajne odtawarzacze na plytki 8cm, ale niespecjalnie mi sie podobaja... chyba NAPA czy DIVA. Sa za to Pholipsy Expanium na 8cm plyty ale za 800zl... ;(

 

No to teraz zostalo mi to co tobie - czyi odtwarzacz MP3 albo MiniDisc...

 

Jesli odtwarzacz MP3. To IMO tylko 128MB - conajmniej. Ja mam karte CF 64MB wiec moglbym kupic to:

 

www.allegro.pl/show_item.php?item=12559189

 

Tylko wersje z 64Mb - doloze karte i bedzie 128...

 

Zaczolem jednak mocniej zastanawiac sie nad MiniDiscami o ciagle jeszcze sie waham - a i tak jeszcze nia mam kasy calej. Z MD to jest tak ze nagrywarki zaczynaja sie od mniej wiecej 400lzl - to co ponizej tylko odtwarza. Zaleta jest to ze mozesz nagrywa np. z radia, innego disc mana ze wszystkioego. Z kompa tez ale trwa to real time i aplytki sa 80 minutowe. Na jedna plyte miesicsz wlasnie 80 - 160 lub 320 min w zaleznosci od kompresji.

 

Troche mnie to wkurzylo ze nagranie trwa 80 minut, i znalazlem model N505 - najslabszy model NetMD i nad nim sie zastanawiam nagranie plyty trwa 32x szybciej - jesli nagrywasz MP3. Niestety nie ma wejscie mikrofonowego, i chyba nie ma pilota... W kazdym razie jeszcze sie nad tym zastanawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi mp3 playerami to jest klopot :(

 

na karte flash - drogie karty - mala pojemnosc

 

za to same urządzenie jest dosc male to jest plusem dla tych

 

na dysk zajebiste , ale drogie :(

 

na plyte pojemne tanie , neistety urzadzenie jest dosc duze :(

 

i co tu wybrac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra....... mowicie ze md najlepsiejsze. tylko gdzie za 400zl takie macie. bo moj qmpel jak kupowal minidisc rok temu to dal 1500zl...... to myslalem ze teraz cos takiego to kosztuje z 800zl. interesowaloby mnie cos takiego co by i odtwarzalo i zapisywalo md. fajoska jakosc jest, jest to male .... jeszcze gdyby bylo to tanie.....

 

 

wiecie...... nie ma nic lepszego jak rower, jakas trasa i puszczony music ( a jak jest jeszcze jakas laska obok to juz jest full wypas.... jak na razie pracuje nad tym ostatnim choc i mp3 by sie przydalo :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cięzko będzie w Polsce znależć fajny odtwarzacz mp3 w tej cenie..

za ta kase to polecam zwykłego discmana jakiegos fajnego za jakies 300 zlotcy.. i RW do tego ;)

a jak chcesz koniecznie mp3-player to poszukaj na e-bayu.. tam te rzeczy są naprafde tanie.. my jeszcze jesteśmy 100 lat za murzynami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cięzko będzie w Polsce znależć fajny odtwarzacz mp3 w tej cenie..

za ta kase to polecam zwykłego discmana jakiegos fajnego za jakies 300 zlotcy.. i RW do tego ;)

a jak chcesz koniecznie mp3-player to poszukaj na e-bayu.. tam te rzeczy są naprafde tanie.. my jeszcze jesteśmy 100 lat za murzynami...

a jaki proponujesz md z rw????? taka opcja mi bardzo odpowiada....

daj jakis link do kslepu fajnego.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie md dylko discman zwykły.. ja tak używam od roku... wypalenie płytki cd-rw z muzyką zajmuje 6 minut.. nie ma problemu.. akmulatorki starczaja na dwa tygodnie dojezdzania na uczelnie po 2 godziny dziennie.. dla mnie lux..

no ale wielkość jest spora.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

wiecie...... nie ma nic lepszego jak rower, jakas trasa i puszczony music ( a jak jest jeszcze jakas laska obok to juz jest full wypas.... jak na razie pracuje nad tym ostatnim choc i mp3 by sie przydalo :D )

 

Nie no słuchawki na uszach i laska obok... to odpada : ) Albo laska albo muzyka, oczywiście wybrał bym to pierwsze : )))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laska obok na rowerze ?? :D fajny mkasz rower ? :) łokieć sie pewnie też da przez okno wystawić :D

Ba! łokiec......... juz nawet gumy pale..............

 

nie no na serio......

 

jaki sklep internetowy oferuje dosyc tanie md?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo tanie mp3.........

po prostu chce miec sprzecior do jazdy na rowerze.......

wiecie zeby sie zmiescil do kieszeni i mial 64 mb.........

wyswietlacz lcd najlepiej podswietlany.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrwaa.......... chyba w koncu kupie walkmana z cyfrowym radiem za 65zl panasonica......

bedzie co prawda na kasetach ale nic.......

chcailem kompa wymieniac to teraz mam...... brak kasy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...