Skocz do zawartości
Sopel

Amd Athlon II X2 | X3 | X4 | DDR2/DDR3 | AM2+/AM3 | Propus | Rana | Regor

Rekomendowane odpowiedzi

dwaIP - niebyłbym taki pewien. A co powiesz na deneby z uszkodzonym kompletnie L3? mogą smiało trafiać do 620-tek

Trudno wykluczyć że będą dwa rodzaje Athlon II X4 zwłaszcza że 620 ma podane wysokie TDP w stosunku do 605e 45 W.

http://www.schottenland.de/preisvergleich/...e-AD605EHDK42GI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwaIP - niebyłbym taki pewien. A co powiesz na deneby z uszkodzonym kompletnie L3? mogą smiało trafiać do 620-tek

Możliwe, ale może też być tak jak z x3. Część albo nawet większość da się odblokować i znów był by hit :) kupujesz athlona 2 620 x4 a masz phenoma 2 965+ x4 :)

 

Fajnie jak by ktoś znalazł lub zrobił testy tego procka na ACC.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos posiadajacy Athlona II moglby sprawdzic czy ma on wsparcie dla wirtualizacji (AMD-V)?

Caly czas bylem przekonany, ze AMD dodaje wirtualizacje od momentu jej wprowadzenia do wszystkich procesorów poza sempronami i kilka zrodel to potwierdza, jednak na swojej stronie AMD twierdzi inaczej, np.: Athlon II X2 240.

 

edit:

soyo2: dzieki :)

czyli juz bez watpliwosci bede mogl kupic

Edytowane przez Zawoor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Athlon II x2 240 to am3....

 

W związku z tym mam pytanie.

Czemu po zamontowaniu na płycie takiej jak mam w podpisie cpu-z pokazuje am+?? Przez płytę własnie?

 

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=704880

Edytowane przez pemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest już test Athlona II X4 na frazpc. jeśli faktycznie będzie kosztował ok 350zł to jest całkiem nieźle.

 

 

ps. 351zl w agito. ehh... czemu mój KN9 nie pociągnie procków AM2+ ;)

Edytowane przez DuG1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam II 240 i zastanawiają mnie temperatury. Bios podaje od 30 w górę, everest podobnie. Core temp podaje ponad 20. Wszystko idle. Komu wierzyć? Mam fryzjera xtreme 1500rpm.

Edytowane przez ulit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to w końcu jest? Da się odblokować L3?

Nie liczył bym na to bo przy cenie poniżej 100$ to on nie powinien mieć fizycznie L3 lub bardzo małą dostępność

bo odpadów z Deneb by nie starczyło.

pobiera 95w bo napiecie dochodzi do 1.5 ... jak ktos sie dorwie do niego do prosilbym o sprawdzenie jak najnizej mozna z napieciem zejsc.

A jak tos ma miernik pradu to ile proc pobiera wtedy watów.

Pozdro

Jeśli zejdziesz z taktowaniam odpowiednio nisko to i napięcie można obniżyć radykalnie.

Ze specyfikacji wynika że X4 630 będzie oszczędniejszy w spoczynku.

Energooszczędne wersje propusa najprawdopodobniej będą miały zakres napięć jak X4 905e

http://products.amd.com/en-us/DesktopCPUSi...=597&id=588

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest dobra płyta pod AII X4 620? Coś niedrogiego, jak MSI P35 neo2 swego czasu.

EDIT:

Tak sobie patrze na tego procka, i jest rewelacyjny za te 350 pln. Ma ma niskie taktowanie, nie ma cache L3.. trochę mnie dziwi jego wysoka wydajność.

Edytowane przez qhash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...