Skocz do zawartości
Sopel

Amd Athlon II X2 | X3 | X4 | DDR2/DDR3 | AM2+/AM3 | Propus | Rana | Regor

Rekomendowane odpowiedzi

Jade na Ninji,chyba zdejme i zobacze co jest nie tak,bo temperatury z kosmosu :damage_wall: A tak w ogole poczytalem troche i wychodzi na to,ze moj proc jest na Denebie.

http://translate.google.pl/translate?hl=pl...DN%26start%3D10

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=799679

 

Dzisiaj go dostałem, chyba niezły egzemplarz, tak tylko wstępnie testuję, na razie nie mam siły na więcej. Przeżył przy tym taktowaniu 10 minut orthosa.

 

Trochę się boję o mój zasilator bo cuś z lekka piszczy, ale daje rade jakoś.

Do tego ten stary szrot ma tylko wtyczkę 4pin mimo, że płyta woła o 8pin, ale jak widać nie ma to chyba wielkiego znaczenia przy OC.

Edytowane przez erich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i d...blada.Polecialem dzis po drugie mobo rev2,zeby bylo acc i zabawy z prockiem nie bede mial.Po odblokowaniu winda sie nie laduje,w biosie widac x4.Zadna kombinacja nic nie daje,wiec pozostaje mi bawic sie tym co mam,albo polowac na nastepnego procka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem również płytę Gigabyte GA-MA770T-UD3P (bios F3) z X4 620 i mam kilka pytań:

1. znacie jakiś dobry program monitorujący dobrze wszystkie temperatury i robiący logi bo narazie mam chłodzenie box i muszę przetestować jak sobie radzi, a w everescie home nie ma żadnych temperatur chyba jeszcze płyty nie obsługuje a ten dołączony nie działa zbyt dobrze z win 7 x64

 

2. chciałbym sobie spróbować odblokować L3 tylko nie wiem jak ustawić ACC mógłby ktoś coś napisać więcej o tej funkcji, narazie zmieniłem ACC z Auto na Hybrid i procesor przyśpieszył znacznie chociaż nic się nie zmieniło (mam nadzieje że ta opcja jest bezpieczna). Rozmowy o ACC chyba nie są zakazane a nawet nie widziałem żadnego tematu o tym na forum

Edytowane przez marcin.mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...