Skocz do zawartości
Sopel

Amd Athlon II X2 | X3 | X4 | DDR2/DDR3 | AM2+/AM3 | Propus | Rana | Regor

Rekomendowane odpowiedzi

Bedziesz teraz za memela wrzucal jego wyniki ? Zbanowali go i biedak nie może się pochwalić swoimi kolejnymi wynikami bez rewelacji ? :(

Problem masz czy po porostu zazdrościsz?? 

 

 

To że wrzuciłem nie znaczy że będę wyniki memela wrzucał. 

 

Mam prawo do pisania o czym chce w ramach regulaminu i wątku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za mały offtop ale byłem dzisiaj na giełdzie i widziałem Athlona II x4 w mniejszym pudełeczku więc biorę je do ręki i oglądam. Na pudełku pisze Athlon II with Heat Sink fan czy coś podobnego. Gość mi mówi że nowe chłodzenie teraz dają. Ma je ktoś z was może? Jest lepsze od klasycznego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość najnowszyuser

Problem masz czy po porostu zazdrościsz?? 

 

 

To że wrzuciłem nie znaczy że będę wyniki memela wrzucał. 

 

Mam prawo do pisania o czym chce w ramach regulaminu i wątku. 

Chyba zazdrosci dziecina....

zaraz po Twoim poscie Mib... chlopak wzial i z swojej syganturki wyrzucił informacje o napieciu swojego procesora... dlaczego?

To nie moja wina ze wszystkie moje procesory wybitnie sie krecą na AC, nie moja wina ze wszystkie takie sztuki mam :(

Przepraszam, juz wiecej nie bede.

Edytowane przez najnowszyuser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zazdrosci dziecina....

zaraz po Twoim poscie Mib... chlopak wzial i z swojej syganturki wyrzucił informacje o napieciu swojego procesora... dlaczego?

To nie moja wina ze wszystkie moje procesory wybitnie sie krecą na AC, nie moja wina ze wszystkie takie sztuki mam :(

Przepraszam, juz wiecej nie bede.

A Ty ....do mnie pijesz??,bo ja wykasowalem napiecia ze swojej sygnaturki....tylko tyle,ze mam nowego proca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię. Chłodzenie z Heatpipe jest dodawane do procków BE z TDP od 125W.

Ktoś dawał wcześniej fotki tego mniejszego opakowania i chłodzenie chyba takie samo jest.

Ale to mnie zastanawia dlaczego tam było napisane Heat Sink fan czy coś takiego no i to że gość mi mówi że jest miejsze. Czy mógłby ktoś na 100% potwierdzić jakie chłodzenie jest w tych Athlonach w małych pudełkach?

 

grzeq255 weź nie ciąg tej dyskusji z najnowszyuser bo znowu zrobi sobie nowe konto i dalej będzie głupoty gadał. jak chce to nie se nawet 4THz na procku 10pm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pudełku od starego Semprona mam napis with Heat Sink fan.

Przy lepszym chłodzeniu chyba by było with Heatpipe fan.

OK. Dzięki za info. Ten napis mnie wprowadził w bląd bo jak wklepałem go w google to wyszlo takie jak pokazał Trofix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Athlony II, to niezależnie od tego czy dostaniemy proca w nowym czy starym pudełku, to i tak chłodzenie jest takie samo.

Luk,napisz mnie co jeszcze trzeba kombinowac z tym ustawieniem pamieci?? tRfc ustawilem na maxa,czyli 350,teraz przekroczyc moge to nieszczesne htt 250, do 265 spokojnie dobijam,ale takt pamieci powyzej 1100 daje niestabilnosc niezaleznie od napiecia jak i timingow. Czy to kontroler na procku nie wyrabia z ddr3?? na ddr2 nie mialem takich problemow. Nadmienie jeszcze,ze na sztywno ustawione pamieci ida na luzie na 1600Mhz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes: Hmmm...no wlasnie :razz: zapomnialem o tym sideporcie,zaraz potestuje,bo juz mnie denerwuja te ograniczenia.

Edit:sideport wylaczony i bez zmian :damage_wall: Jutro chyba kupie nowe pamieci,ktore sa na liscie QVL.

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem na płytkę i powiem ci tyle że pewien user z tego forum tez miął jaja z pamieciami na tej płycie. Z G.Skill Ripjaws (nieprawidłowa częstotliwość) jak i z Kingstona HyperX nie mógł przekroczyć 270HTT. Chyba te asusy tak mają- firma zaczyna lecieć w kulki... ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kwestia alph. Ustaw ręcznie takie alphy, jakie płyta automatycznie dobiera dla dzielnika pamięci 1333 MHz. Główne timingi ustaw na jakieś w miarę luźne (coś w rodzaju 8-8-8-20).

Jak nie pomoże, to można się jeszcze Drive Strength pobawić. Tam, gdzie płyta dobiera 1,50x ustaw ręcznie 1,25x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bawilem sie juz timingami tylko zakupilem,to co w sygnaturce. Ograniczenia zniknely htt 300 na luzie juz dobijam.

Moja sztuka moze nie jest tak wybitna jak memela,ale nie ma tragedii.

post-12575-1263246195_thumb.png

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli kupię proca przez internet i okaże się, że nie da się odblokować to czy mogę go zwrócić? Każdy sklep ma obowiązek przyjąć towar w ciągu 10(?) dni bez podawania przyczyny, ale czy procesorów też to się tyczy? Czy po otwarciu pudełka nie nadaje się on już do zwrotu?

Edytowane przez USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie przez neta masz 10 dni na zwrot towaru.

Tylko musisz otworzyć pudełko, tak aby nie rzucało się w oczy, ze było otwierane.

No właśnie, a to w przypadku pudełka od procesora jest raczej niewykonalne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a to w przypadku pudełka od procesora jest raczej niewykonalne ;)

A tam niewykonalne, wystarczy trochę pogłówkować i wszystko da się zrobić. Wystarczy jedynie odkleić naklejkę tak aby jej nie uszkodzić. A to nie jest niewykonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja jakiś pechowiec :razz: Dobrze,że przynajmniej pamieci wymieniłem na takie które dają oc.

OCCT wysypuje się po 4min.Przy nowym chlodzeniu mam zaje.... temperatury,więc jutro zapodam mu 1,6V :wink:

post-12575-1263425308_thumb.png

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie przez neta masz 10 dni na zwrot towaru.

Tylko musisz otworzyć pudełko, tak aby nie rzucało się w oczy, ze było otwierane.

Tak się raczej nie da bo na pudełkach AMD są plomby.

 

A tam niewykonalne, wystarczy trochę pogłówkować i wszystko da się zrobić. Wystarczy jedynie odkleić naklejkę tak aby jej nie uszkodzić. A to nie jest niewykonalne.

Może się da. Banki też okradają, ale po co tyle zachodu za 50zł różnicy w cenie pomiędzy sklepowym a selektem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No według mnie nawet jeśli miałoby to otwieranie trwać godzinę to jest warte 50zł różnicy. Bardziej zniechęcająco wygląda opcja odsyłania i znowu zamawiania... (przesyłki i czekanie)

Edytowane przez NeoMagNeT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...