Skocz do zawartości
Sopel

Amd Athlon II X2 | X3 | X4 | DDR2/DDR3 | AM2+/AM3 | Propus | Rana | Regor

Rekomendowane odpowiedzi

Goodram value, stabilne i jakieś tam oc jest ale słabe.

 

Zależy na jakich kosciach trafią sie te memki. Miałem Goodramy 1333 na Micronach D9KPT i kręciły sie bardzo dobrze. 1800 MHz 8-8-8 przy 1.7 V na platformie AMD. Miałem również Goodramy 1333 na kościach Spectek. Robiły 1600 8-8-8 przy 1.65 v - innych ustawień nie sprawdzałem, ale podejrzewam, że potrafią więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy warto dopłacać do wersji X2 240e ( zwykły 220 zł, e 310 zł ). Chcę to puścić całkowicie pasywnie na True 120 Extreme, tylko nie wiem czy może na zwykłym procku też da radę. A może lepiej jakiś wentylek 120mm@600 rpm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy warto dopłacać do wersji X2 240e ( zwykły 220 zł, e 310 zł ). Chcę to puścić całkowicie pasywnie na True 120 Extreme, tylko nie wiem czy może na zwykłym procku też da radę. A może lepiej jakiś wentylek 120mm@600 rpm?

 

athlon x3 @ l3 nie byl nigdy na wentylku ... pasywna ninja + wyciag z budy daje rade :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Posiadam następujący zestaw:

 

Procesor: AMD Athlon II X3 435

Płyta: ASRock M3A770DE

Pamięci: 2 x GOODRAM 2GB 1600 DDR3 CL9

Zasilacz: OCZ ModXStream Pro 600W

 

Mam wgrany najnowszy BIOS 1.5 Chcę odblokować czwarty rdzeń i pamięć L3. Procesor Rana, rewizja CACYC, numeru niestety nie spisałem. Przy ustawieniu w BIOSIE jak na zdjęciu komputer nie startuje. Czy ktoś ma jakieś pomysły jak to ustawić żeby cokolwiek odblokować?

post-182163-1273069334,75_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...