Skocz do zawartości
KamilGrzbiecik

Proszę O Złożenie Zestawu Wodnego Chłodzenia Do 1200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Chodnica samochodowa w tym zestawie jakoś mi się niewidzi

Ale bym później kupił chłodnicę tą 360tkę jak uzbieram kasę.

A Bok by został a potem musiał bym sprzedawać blok i tracić kasę a tak to tylko chłodnicę dokupię.

 

 

 

Weźcie mi powiedźcie bo mam grafikę Asus 9600GT i chciał bym ją zwodować ale że nie ma na nią fuulcovera to trzeba dokupić radiatorki kosztują 69zł a czy są obowiązkowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz płacić za 2 czy 3 stopnie mniej (wiele testów sprawdziłem i delta jest zazwyczaj od 2 do 4 stopni mniej wydajna od gtz) dodatkową stówę to już twój wybór.

 

co do grafiki to jeśli w standardowym chłodzeniu nie ma, to nie masz wyboru. ewentualnie moduj fabryczny radiator. ogółem sprawdź to o masz.

Edytowane przez prznar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz płacić za 2 czy 3 stopnie mniej (wiele testów sprawdziłem i delta jest zazwyczaj od 2 do 4 stopni mniej wydajna od gtz) dodatkową stówę to już twój wybór.

Ale to od GTZ a ja biorę Lune.

Wiesz to jets tak że tam 2*C tam 3*C tam 2*C i się uzbiera 7*C a przy moim OC Q9500 ;) to będzie sporo

 

co do grafiki to jeśli w standardowym chłodzeniu nie ma to nie masz wyboru. ewentualnie moduj fabryczny radiator. ogółem sprawdź to o masz.

Chodzi mi o taki blok na GPU http://www.cooling.pl/mnp-prison-pro-v2-gp...ukt,132261.html

Krućce na wąż 10/13 więc taki jak biorę.

I czy muszę dokupować te radiatorki http://www.cooling.pl/enzotech-bcc9-bmrc1l...ukt,551039.html ?

 

To jak z tym Blokiem GPU brać go musiał bym pewnie z radiatorkami.

Edytowane przez KamilGrzbiecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 stopnie mnie tu, 3 stopnie mnie tam to wcale nie tak działa... powiem szczerze że w układzie chłodnica jest najważniejsza. woda się nagrzewa a chłodnica odpowiada za oddanie ciepła i niską temperaturę płynu. płyn też się liczy ale tutaj nie ma jakieś specjalne różnicy między produktami na rynku, co do bloków to kilka stopni Cię nie uratuje za to może uda się Tobie oszczędzić portfel. zresztą luna i tak nie jest wydajniejsza od gtz.

 

gryps - jak chcesz lunę to używaną sprzedaje Malik. jak chcesz nowy sprzęt to bez wahania bierz deltę - najlepsza opłacalność

 

co do grafiki, to ja nic nie wiem bo sam się rozglądam za blokiem na samo gpu bez chłodzenia pamięci i sekcji zasilania. a wydajności jego nie znam... myślę że i tutaj by pasowała cena do 150 zł - 180 zl na jakiś najwydajniejszy blok.

Edytowane przez prznar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawy temat. Pokrywa się to z tym o czym teraz myślę. Mianowicie chcę sprawić sobie WC. Cena wszystkiego podobna jak u kolegi około 1200 zł Chciałbym chłodzić E8400 i jakąś mocniejszą grafę. Myślałem nad GTX295 bądź dwoma radkami 4890. Prosiłbym o info co i jak kupić. W sensie żeby to wszystko pasowało. To moje pierwsze WC więc sposób w jaki o to pytam może wydać się śmieszny. Proszę o pomoc.

 

AHA Problemem może być dla mnie moja buda NZXT Adamas w której siedzi już 6 dysków a buda sama w sobie nie jest duża i nie jest przystosowana do WC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój układ wygląda tak:

Układ wygląda tak:

299.00PLN-Watercool HK CPU LGA775 Rev. 3

318.99PLN-Swiftech pompa MCP355 12V (Laing DDC 1T + )

308.99PLN-Feser Xchanger Double Radiator 240

108.99PLN-XSPC Laing DDC Acrylic Reservoir

54.00PLN-Szybkozłączka skręcana SM10/13, G1/4 - prosta 6szt

45.01PLN-Feser Tube - 10/13 Clear UV - 2,5m

49.00PLN-Feser One 1L UV Acid Green

39.89PLN-IC Diamond 7 Carat 1,5g

59.80PLN-Scythe Slip Stream 120mm 1900 rpm 2szt

Razem-1283.67PLN

 

Chciałbym chłodzić E8400 i jakąś mocniejszą grafę. Myślałem nad GTX295 bądź dwoma radkami 4890.

Ale co do Grafiki to chcesz kupić ją czy chłodzenie na nią?

Jaki masz teraz konfig komputera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój układ wygląda tak:

Układ wygląda tak:

299.00PLN-Watercool HK CPU LGA775 Rev. 3

318.99PLN-Swiftech pompa MCP355 12V (Laing DDC 1T + )

308.99PLN-Feser Xchanger Double Radiator 240

108.99PLN-XSPC Laing DDC Acrylic Reservoir

54.00PLN-Szybkozłączka skręcana SM10/13, G1/4 - prosta 6szt

45.01PLN-Feser Tube - 10/13 Clear UV - 2,5m

49.00PLN-Feser One 1L UV Acid Green

39.89PLN-IC Diamond 7 Carat 1,5g

59.80PLN-Scythe Slip Stream 120mm 1900 rpm 2szt

Razem-1283.67PLN

 

 

 

Ale co do Grafiki to chcesz kupić ją czy chłodzenie na nią?

Jaki masz teraz konfig komputera?

Obecnie

E8400@4.2GHz (scythe Ninja), 4GB Kingmax 1066, Gigabyte GA-X48_DQ6, 3x640GB WD, 3x500GB WD, Gigabyte R4850 Multicore 1GB (na wylocie), Enermax Infiniti 720W, NZXT Adamas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...