Skocz do zawartości
kojak_ct

Killzone 3

Rekomendowane odpowiedzi

Stało się to co musiało się stać czyli kontynuacja najlepszego jak dla mnie FPS na PS3 :).

 

Zaskoczeni tytułem newsa? Jeżeli ukończyliście jeden z lepszych FPS'ów tej generacji (zdaniem wielu najlepszy), to doskonale zdajecie sobie sprawę, że zakończenie KILLZONE 2, to swego rodzaju wstęp do kontynuacji. Dziś możemy być pewni, że trzecia część konfliktu między ISA i Helghanem jest już w produkcji. Wszystko za sprawą wywiadu udzielonego dla gamekings.tv przez studio Guerrilla Games. Obecnie możemy napisać w tym temacie tylko tyle, lub aż tyle.

 

Ciekawe jak długo przyjdzie nam czekać na ten tytuł? Trzeba pamiętać, że Holendrzy już mają gotowy silnik, więc powinno być znacznie szybciej niż w przypadku KZ2. Końcówka 2010, początek 2011? Realne daty, czy może zbytnio się rozmarzyłem?

 

źródło

ps3site.pl Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W US Official PlayStation Magazine pojawiły się plotki dotyczące tytułów, które pojawią się na PlayStation 3 w przyszłym roku, a które nie zostały jeszcze ujawnione. Do tych gier można zaliczyć Resistane 3, kontynuację Call of Duty: World at War oraz Killzone 3. Trzeba przyznać, że byłby to piękny rok, gdyby okazał się prawdziwy. Jednak na obecną chwilę włóżmy tę wiadomość między plotki, gdyż nie są one potwierdzone, a magazyn oczywiście nie ujawnia źródła swoich informacji. Pewne zaś jest to, że teraz w redakcji będziemy siedzieć i zacierać ręce nie mogąc doczekać się przyszłego roku.

źródło:

gametrance.pl

Jak widać może to być rok 2010. Ja tam nie miałbym nic przeciw temu by jak najszybciej postrzelać ponownie do Helgastów :) Killzone jest po prostu niesamowite, obie części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Podstawowa rzecz jakiej nie lubie w erze konsolowych shooterów - chekpointy, a konkretnie ich reload. Gram i gram, zgine i musze grać jeszcze raz to samo, nie wiadomo ile razy. W takim np. Bad Company to nas wraca mniejszy lub większy kawałek, ale chociaż wrogowie których zabiliśmy zostają zabici.

 

Grałem w Killzone 2 u kumpla, i bardzo szybko miałem dość. Szczerze mówiąc taką akcję wolę oglądać, niż brać w niej udział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano grałem w demko singla KZ3 i muszę powiedzieć, że jest lepsze od KZ2 pod każdym względem. Graficznie mam wrażenie, skok jest ogromny. Grałem rano na TV i po imprezie, więc na razie zbyt wiele nie napiszę oprócz tego, że zamawiam preordera :). Wieczorem zagram coopa na projektorze to będę mógł napisać coś więcej. :) Ale gierka wymiata. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...