Skocz do zawartości
krzysiek9920

Angel Eyes

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem małą stłuczkę i poszedł mi reflektor. (Honda Accord 2001) Na aukcjach allegro są praktycznie używki z ANGLIKÓW, które nie są do niczego przydatne albo zamienniki(nowe), które będą za bardzo kontrastować ze stara lampą. Zastanawiam się nad kupnem tego KLYK w/g sklepu są legalne. Ale jeszcze jakiś czas temu były podobne i nie miały homologacji europejskiej. Sklep ściemnia czy nie?

Edytowane przez krzysiek9920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się jedynie o tych reflektorach.

Są piękne ale czy nie będą za ostro kontrastowały ?

Widuję Megane I z takimi lampami i śmiesznie wygląda.

 

PS. Chyba, że masz przeprowadzony jakiś optyczny tuning samochodu ?

 

Możliwe, że to zależy od samochodu bo w Megane II już całkiem ładnie.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się jedynie o tych reflektorach.

Są piękne ale czy nie będą za ostro kontrastowały ?

Widuję Megane z takimi lampami i śmiesznie wygląda.

 

PS. Chyba, że masz przeprowadzony jakiś optyczny tuning samochodu ?

Tuningu brak, pełna seria. No może masz racje. Ale dać 400pln za używkę z europejczyka(w rozsądnym stanie), a 2 nowe reflektory to jednak różnica. Edytowane przez krzysiek9920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak maja homologacje to sa legalne :)

Znalazłem coś takiego:

§ 10. 1. Przedmioty wyposażenia i części pojazdów związane z bezpieczeństwem ich użytkowania i ochroną środowiska mogą być stosowane w pojazdach, jeżeli spełniony jest co najmniej jeden z następujących warunków:

1) oznakowane są znakami homologacji międzynarodowej stosowanymi w homologacji Europejskiej Komisji Gospodarczej Organizacji Narodów Zjednoczonych (EKG ONZ) - "E" lub Unii Europejskiej - "e";

Więc śpię spokojnie. Choć jak poczytałem o produktach firmy SONAR to nie posiadają one dobrej opinii. Niemiecki FK podobno lepsze, ale do Hondy nie ma.

Edytowane przez krzysiek9920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie lampy w tigrze:

Dołączona grafika

 

wyglądają fajnie ale ja trafiłem na takie co świeciły do [gluteus maximus] jednym słowem mówiąc...

 

moim zdaniem takie lampy do acorda nie pasują to duża limuzynka a nie pseudo-sportowy wózek.

 

co do legalności, jeździłem z tymi lampami z rok i się policja o to nie przyczepiła ani razu, z przeglądem też nie miałem problemu, homolki oczywiście nie miały bo to wyrób chiński był...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z allegro:

Lampy pasuję do Accorda Coupe - wersja amerykańska.

pzdr

Do mojej CH67 EA nie pasują, bo sprawdzałem. Sporo info na temat Hondy, jak np. polerowanie reflektorów - rozwiążesz problem z jednym oczkiem innym a drugim innym znajdziesz na forum hondy accord, nie wiem czy mogę podać adres, ale jak w google wbijesz "accord forum" to znajdziesz bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich pseudo-fachowców wszytko z [gluteus maximus] wiedzących żesamochódpodachu i temu panie lampy pewnie zmienione jest pełno i nie ma sobie co nimi głowy zawracać.

Jednak masz Sysak racje, łatwiej będzie sprzedać samochód z org. lampami bo acorrd w tej budzie t trochę taki tatusiowóz a tatusiowi krzywo patrzą na różnorakie udziwnienia, ale z drugiej strony kupując tylko jedną lampę i tak będzie widać, że jest różnica, bo szkło jak i odbłyśnik się starzeją i tracą dawny blask.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale krzysiek pisze, że używke ma za 400zł więc różnica nie będzie może aż tak duża. Ja bym wziął oryginała używkę, niż się bawił w jakieś niepewny badziew. Przynajmniej 10% aut z nieoryginalnymi lampami które widze na ulicach ma te lampy zaparowane, o tym jak niektóre z tych wynalazków świecą już nie wspomne. Zostałbym przy serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrwałem na allegro reflektor orginalny(używany, prywatny osobnik a nie handlarz) za 100 pln z accordki z 2002 roku. Jest znacznie bardziej skatowany niż ten co mi się ostał, ale po zagłębieniu się w forach papierami wodnymi i pastą polerską będzie można obydwa doprowadzić do stanu prawie fabrycznego. Zobaczymy co z tego wyjdzie jak auto wróci z warsztatu.

Edytowane przez krzysiek9920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...