Skocz do zawartości
KamilFan

Nagrywarka Nie Chce Nagrywać....

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam nagrywarkę CD, i ostatnio nie chce nagrać mi żadnej płyty. Kupiłem dzisiaj czyste płyty, chce nagrać film, dochodzi do 5% i pisze że zapis nieudany. Używam Nero7. Nie miałem wcześniej takich problemów. Zainstalowałem na nowo Nero7 i dalej to samo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapis zdarzeń to genialny przykład, że nie powinno się tłumaczyć niektórych rzeczy na język polski - totalnie niezrozumiały bełkot.

 

Nagrywasz płytę audio? Jeśli nie, to prędkość zapisu jest zdecydowanie za mała - o dziwo to też może być przyczyną błędów.

 

Sprawdź inny program do nagrywania.

Odpal jakiś Linux LiveCD i spróbuj z jego poziomu.

 

Jeśli sytuacja się powtórzy, to najwidoczniej nagrywarka prosi się o wymianę na nowy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobrałem program Driver Updater Pro. I on mi niektóre rzeczy zaktualizował, ale zaznaczył na czerwono kontroler PCI IDE. Gdy wziąłem nacisnąłem informacje, podaje mi że mam wersje z 7/1/2001 roku, a jest wersja juz z 4/24/2006. Ale nie wiem jak to zaktualizować. Wszedłem w menadżer urządzeń, naciskam aktualizuj i nie chce się....

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj dokładny model nagrywarki. Ewentualnie sam ściągnij do niej firmware w postaci *.exe. Powinieneś znaleźć go na stronie producenta spakowany rar'em. Wgrywasz go tak samo jakbyś odpalał zwykłą instalację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pl.lge.com/support/download_soft.jsp

 

Produkt: CD-ROM/Nagrywarka

Nazwa: CED-8120B

 

Znajduje bios 1.03 oraz 2.0. Instrukcja wgrywania zaraz pod nimi. Niestety DOS. :mur:

 

PS.

1. Nie pisz postów jeden pod drugim. Podbijanie tematu co 2 godziny to nie jest sposób na sukces.

2. Nie wydaje mi się, aby zmiana softu nagrywarki pomogła. To raczej kwestia systemu lub starości nagrywarki.

3. Chcesz zmieniać soft, a nie sprawdziłeś nagrywarki ani na innym programie, ani na innym systemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No okej, ale działało jeszcze miesiąc temu... Nie wiem co się stało. Tak nagle się to stało. Zainstalowałem dysk wymienny, Deamon żeby grać w grę i może dlatego coś się schrzaniło ??.

Edytowane przez KamilFan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...