Skocz do zawartości
860lacov

Sushi W Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie mi polecić jakąś knajpkę sushi w Warszawie?

Chciałbym zabrać pewną osobę, która sushi nigdy nie próbowała (ja w zasadzie też nie :) )

Wiem, że taka impreza raczej tania nie jest, ale chciałbym zaznaczyć, że najdroższej restauracji nie szukam.

Może ktoś z was był np. w sushi 77? Jest przy ulicy Polnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem, ale ztcw jest to sieć restauracji typu Akashia, itp. A te jak dla mnie, to dość wysoka cena przy średniej jakości. Żółci zatrudniani są tam często tylko po to, żeby pasowali do wystroju lokalu, imo Polacy robią lepsze i ciekawsze sushi. A przy tym są bardziej higieniczni.

Kilka razy zdarzyło mi się być w Maestrii na Podwalu. Bardzo dobre sushi, przy czym cena niestety wysoka. Nie byłem tem już kilka m-cy, podobno coś zamykali (ale nie wiem czy to koniec działalności, czy remont). Ciężko mi polecić inne miejsce, bo teraz jem tylko z jednego na dowóz.

Mimo, że nieszczególnie polecałbym Ci sieciówkę (ceny, jakość i snoby), to lepsze to niż miejsce świecące pustkami.

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Nowogrodzkiej - róg Emilii Plater jest całkiem fajna knajpka, a i ceny przystepne :D

Swego czasu mialem z kolezanka taka "swiecka tradycje" i za kazdym razem, gdy sie umawialismy na miescie sprawdzalismy inna susharnie. I jesli chodzi o ta na Nowogrodzkiej to jest jak najbardziej warta polecenia. Inna warta odwiedzenia to ta na Bednarskiej, nie pamietam niestety nazwy, ale nie sposob jej nie znalesc, rowno w polowie ulicy (po lewej stronie idac w dol). Bardzo smaczne sushi a i ceny nie sa bandyckie.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki!

Jeśli któreś z tych miejsc odwiedzę to podzielę się wrażeniami, ale jeszcze takie szybkie pytanie co do Nowogrodzkiej.

Znalazłem 2 lokale

- Art Sushi

- Inaba

Który z nich to ten polecany przez was?

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Nie byłem, ale ztcw jest to sieć restauracji typu Akashia, itp. A te jak dla mnie, to dość wysoka cena przy średniej jakości. Żółci zatrudniani są tam często tylko po to, żeby pasowali do wystroju lokalu, imo Polacy robią lepsze i ciekawsze sushi. A przy tym są bardziej higieniczni.

Kilka razy zdarzyło mi się być w Maestrii na Podwalu. Bardzo dobre sushi, przy czym cena niestety wysoka. Nie byłem tem już kilka m-cy, podobno coś zamykali (ale nie wiem czy to koniec działalności, czy remont). Ciężko mi polecić inne miejsce, bo teraz jem tylko z jednego na dowóz.

Mimo, że nieszczególnie polecałbym Ci sieciówkę (ceny, jakość i snoby), to lepsze to niż miejsce świecące pustkami.

Z jakiego ten dowóz? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kumpla, który załozył f-me z sushi w cateringu i na dowóz. Bez sprzedaży na miejscu. Tyle, że to jest dowóż do biur, nie prywatnych mieszkań. Jak będziesz miał jakąś większą grupę i zapotrzebowanie, to mogę podać namiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sushi jest zajeb***te. Niby nic a tak cieszy. Moja kumpela ma mamę japonkę i jak mnie zaprosiła na kolację to wchłonąłem cały półmisek i mówiąc dostałem wielokrotnego pół-orgazmu nie skłamię nawet troche. ;-) Wyczesane jedzenie, ale nie zapłaciłbym za nie, bo kupną porcją się nie da najeść za dobrą kasę :(

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...