Skocz do zawartości
Machabe

Nowy Monitor. Full Hd. Jaki?

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję zakup nowego kompa i największy problem mam z monitorem. Główne zastosowanie to gry, internet, w dalszej kolejności filmy/seriale. Powłoka matowa. Ponieważ mieszkam w małej dziurze gdzieś na końcu świata :), duże znaczenie dla mnie mają jak najlepsze warunki gwarancyjne/serwisowe. Kwota ok. 1200, można ja naciągnąć jeśli naprawdę warto.

 

Biorąc pod uwagę powyższe, doszedłem do wniosku, że powinienem swoje zainteresowanie skierować w stronę firmy LG (gwara) i matryc TN (czas reakcji i cena).

Wstępnie wybrałem model LG 24" W2453V-PF.

Jakieś alternatywy? Może jakiś inny model jest lepszy?

 

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie, bo w temacie monitorów wiem bardzo mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy należy się go spodziewać? czego dotyczy to overdrive?

 

Weź poprawkę na to, że niewiele kumam fachowego słownictwa.

 

Jeśli chodzi o TN, to dobrze wypada Samsung 2493HM. Może jednak warto zrezygnować z gwary LG, na rzecz lepszych parametrów Samsunga?

Edytowane przez Machabe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kim. daj namiar, acz nie sądzę by to było możliwe - z tego co mi się wydaje to 2493HM został wycofany z rynku przez Samsunga na początku tego roku...

Ale ja o F2380 :lol: . Tylko na tej porownywarce mi znalazlo jakiekolwiek oferty 3314086[/snapback]

Samsung F2380 ma się pojawić w sklepach od 15 lipca, cena 1179zł.

Ja sprzedaje swojego 2493HM i biorę F2380 :)

Mozna wiedziec skad info o dacie? :rolleyes:

Btw co mozesz powiedziec na temat tego 2493HM ?? Bo wlasnie nim tez jestem zainteresowany.

 

A czy są może jakieś nowe testy tego F2380?? Jak sobie radzi z grami?? Stoję przed podobnym wyborem i czekam właśnie na tego Samsunga.

Praktycznie nic. Oficjalne embargo chyba. Premiera niby dopiero 1 lipca. Tylko tutaj tlumaczenie z chinskiego http://tiny.pl/3sl4

Edytowane przez kim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...