Skocz do zawartości
Bandit01

Nie Działa Nvidia.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z uruchomieniem niektórych stron językowych nvidii, np. pl, .de, .fr inne typu .com działają bez zarzutów. Dzieje się już tak od około tygodnia, wcześniej było ok. Firefox oraz inne przeglądarki pokazują - Błąd wczytywania strony.

Antywirus: Kaspersky Internet Security 2009 - wyłączenie go nie pomaga, może zapisał gdzieś swoje "reguły" nie mam pojęcia.

Proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do Panelu Sterowania, wybierz Opcje Internetowe, a następnie zakładkę Połączenia. Otwórz Ustawienia sieci LAN i odznacz ptaszek przy Serwer proxy.

 

Mam vistę, lecz na XP tak samo to mniej-więcej wygląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem , nie działa mi nvidia.pl

nie mam proxy i nie mam problemu ani z firewallem ani antywirem ( po ich wyłączeniu to samo jest...) co jest kurna?!?

 

a w odpowiedzi na post Yogiego, ano jest coś czego nie ma na np na nvidia.com a mianowicie sterowniki do grafiki dla pl, bo jak wejdziesz na nvidia.com i wybierasz dla pl to i tak kieruje na stronke pl, a że ta mi działać nie chce o nic nie zrobie;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Mam Xp, używam Nod'a. Firefoxa i Kerio i taka sama konfiguracja jak zawsze, chcialem sciagnac stery do grafiki kilka dni temu i sie okazalo ze mi nvidia nie dziala. Na żadnej przeglądarce nie działa ani po wyłaczeniu całego stuffu do ochrony wiec nie wiem co jest grane ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to jest jakaś bzdura, nvidia.com działa a pl juz nie, poza tym wzystko inne gra, myslałem ze moze java albo coś zablokowane wyłaczylem wszystkie rezydentne ocrony i na łysym wrecz systemie probowalem i to samo....nie wiem o co tu chodzi ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...