Skocz do zawartości
case

x-men 2 sie pokazal [rip z kina]

Rekomendowane odpowiedzi

sciagnolem sobie niedawno film THE CORE - kopia w 2 językach nadodatek tak shitowej kopi nigdy nie widzialem niedosc ze zgrywany z kina to chyba ten kto to zgrywał użył kamery internetowej  :D

no to tak samo jak slynny Epizod 1 ktory trafil kiedys na siec (capturowa versia) ;) :P :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bylem wczoraj na X-men'ach 2 w kinie bo ogladanie takich marnych ripow mija sie z celem i tylko psuje caly efekt.

Powiem tylko tyle ze bylem pozytywnie zaskoczony bo sequel okazal sie

duzo lepszy od jedynki o czym swiadczy np. scena z Nightcrawler'em rozpoczynajaca film (ale bez spoilerow).

Ogolnie film mi sie podobal chociaz bylo pare scen ktore wypadly gorzej.

Polecam wszytkim ktorzy lubia mutantow, :twisted: bo w 2 jest wiecej i wreszcie pokazuja swoje zdolnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo poczekam na kino albo na dvd rip... nie ma sensu oglądać takich filmów w kiepskiej jakości i z japońskimi napisami por. mój Tomb Raider

 

np. [tmd] taka shitowa jakość nadaje się tylko do tego żeby obejżeć jak to mniej więcej wygląda i czy opłaca się iść do kina albo ściągnąć większe pliczki.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]A ja sie przyczepie :)

Pojecie "rip" wyklucza pojecie "kino" :P

Czemu tak myslisz... a jak nazwiesz film zgrany z kina z ktorego wycieto z poczatku reklamy albo z konca napisy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"zgrany" z kina ? Znaczy sie jak "zgrany" bo ja widze tu tylko mozliwosc filmowania czyli screeningu.

Rip okresla ripowanie czyli sciaganie danych zapisanych cyfrowo.

Screener to jest nagrywanie z ekranu (kinowego lub innego) i to ma tu miejsce ,na koniec pytanie retoryczne, z kaset magnetofonowych "ripujesz" muzyke ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]"zgrany" z kina ? Znaczy sie jak "zgrany" bo ja widze tu tylko mozliwosc filmowania czyli screeningu.

Rip okresla ripowanie czyli sciaganie danych zapisanych cyfrowo.

Screener to jest nagrywanie z ekranu (kinowego lub innego) i to ma tu miejsce ,na koniec pytanie retoryczne, z kaset magnetofonowych "ripujesz" muzyke ? :D

Zastanawia mnie to zdanie "RIP okresla ripowanie czyli sciaganie danych zapisanych cyfrowo" ale slowo ripowanie powstalo od slowa RIP a nie odwrotnie wiec nie mozesz okreslic RIP za jego pomoca.

Pewnie wiesz kto to byl "Jack the Ripper" i watpie ze nosil ten przydomek datego ze zgrywal cyfrowo :P

 

Co do drugiej czesci czyli "Screener to jest nagrywanie z ekranu (kinowego lub innego)" to czemu na scenie bardzo popularne sa DVD Screenery ???

Zapewniem cie ze nikt nie nagrywal telewizora wyswietlajacego obraz ktory pochodzil z DVD...

 

Jesli powycinalbym jakies fragmenty z tej kasety... np. glos jakiegos wodzireja :) albo oklaski czy kij wie co to bedzie to juz RIP.

 

PS. Darch : exackly :) :) :) ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem ,sa tkzw DVD-screenery ,a wiesh dlaczego sie tak nazywaja ?

Poniewaz sa to kopie (ripowane z dvd) dla pokazow publicznych ,stad nazwa screener,ale nie bez powodu maja przydomek "DVD" pelna nazwa powinna wygladac SCREENER DVD-RIP, ale tak przeciez wiadomo o co chodzi.

Dlaczego RIP<- oznacza cyfrowo? ,sluszna uwaga z tym kuba rozpruwaczem ,nazwa sie wziela od "zrzynania" sciagania bezposredniego ,czyli kopii cyfrowej.Trudno to odpowiednio przetlumaczyc na jezyk polski ale dokladnie o to chodzi o "wyprucie" danych z dvd (ktore sa przeciez zaszyfrowane).

Jestem niezmiernie ciekawy twojej interpretacji "ripowania" kamera przez zdzisia w kinie, przedstaw swoja tego wizje :).

Ty chyba czegos nie chytasz ,RIP w tym odniesieniu nie ma nic wspolnego z "wycinaniem" jakiejs czesci pokazu,spokojnie mozna miec DVD-rip-a chocby i reklam ,jesliby byl ktos na tyle glupi zeby to wydac.

"Czemu tak myslisz... a jak nazwiesz film zgrany z kina z ktorego wycieto z poczatku reklamy albo z konca napisy ???"

Hm ,osobiscie bym nazwal kinufka z wycietymi reklamami i napisami :P,calkowicie nierozumiem wywodu.Wszystkie moje dvd-ripy w domu maja koncowe napisy...o ki ch*j ci chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba czegos nie chytasz ,RIP w tym odniesieniu nie ma nic wspolnego z "wycinaniem" jakiejs czesci pokazu,spokojnie mozna miec DVD-rip-a chocby i reklam ,jesliby byl ktos na tyle glupi zeby to wydac. 

Widze, ze nie dojdziemy do porozumienia :)

 

To wlasnie ty zle kojarzysz slowo RIP.... dla ciebie jest to tylko zgrywanie, rozprowanie (czy nazwij to jeszcze jak chcesz) zakodowanych cyfrowo danych na nosnikach DVD. Przede wszystkim ciagle wiazesz to slowo z DVD... A przeciez chyba wiesz ze gry z ktorych wywalono np. muzyke, filmiki, intro, niepotrzebne dzwieki czy jeszcze kij wie co... popularnie nazywane sa RIPami !!! Tylko nie pisz ze nazwane tak zostaly bo dane sa zapisane cyfrowo. Nie wiem jak ci to jeszcze powiedziec abys w koncu zrozumial... Temat DVD Screenerow poruszylem dlatego za napsiales "ze Screener to jest nagrywanie z ekranu" co mija sie z prawda.

 

Dobra lecimy dalej:

 

Jestem niezmiernie ciekawy twojej interpretacji "ripowania" kamera przez zdzisia w kinie, przedstaw swoja tego wizje .

Czytaj uwaznie... nigdzie nie napisalem ze nagrywanie czegos na kamerke to ripowanie !!!!! Oczywiscie nie zgadzam sie z tym pogladem wiec nie bede tego komentowal.

 

Wszystkie moje dvd-ripy w domu maja koncowe napisy...o ki ch*j ci chodzi ?

Ech.. znowu wziales sobie zbyt doslownie moja wypowiedz. Akurat napisy podalem przykadowo.. bo bardzo czesto zdarza sie ze nie sa do konca...

Jak zapewnie wiesz na DVD pojawiaja sie np: rozne sciezki dzwiekowe (w roznych jezykach) albo wywiad z tworcami czy aktorami, trainer nastepnego filmu z tej samej stajni czy Bog wie co jeszcze wpadnie im do glowy. A jakos nie spotkalem sie z oficjalnym release'm w ktorym byly by takie dodatki jesli juz sa warte poswiecenie to wydawane sa jako dodatek...

 

To chyba nie ma sensu bo jeden z nas ma racje a drugi jest na tyle uparty ze nie zmieni swoich pogladow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnolem sobie niedawno film THE CORE - kopia w 2 językach nadodatek tak shitowej kopi nigdy nie widzialem niedosc ze zgrywany z kina to chyba ten kto to zgrywał użył kamery internetowej  :D

Zebyś zobaczył 8 Mile, nie wiek jak goscie to zgrywali, ale już w życiu nie sciagne filmów przerobionych przez nich. Sciagałem sobie 8 mile z Kazzy, spoxik 260 MB :lol: jak się okazało obraz wyglądał jak sushi, tylko niekiedy norlamnie, a dźwięk to yba było tłumaczenie angielskiego na japoński po chińsku językiem migowym przez "trzeźwego" :wink: rosjanina. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnolem sobie niedawno film THE CORE - kopia w 2 językach nadodatek tak shitowej kopi nigdy nie widzialem niedosc ze zgrywany z kina to chyba ten kto to zgrywał użył kamery internetowej  :D

Zebyś zobaczył 8 Mile, nie wiek jak goscie to zgrywali, ale już w życiu nie sciagne filmów przerobionych przez nich. Sciagałem sobie 8 mile z Kazzy, spoxik 260 MB :lol: jak się okazało obraz wyglądał jak sushi, tylko niekiedy norlamnie, a dźwięk to yba było tłumaczenie angielskiego na japoński po chińsku językiem migowym przez "trzeźwego" :wink: rosjanina. :lol:

A czego sie spodziewałeś przy takiej wielkości. Ja nie sciągam niczego poniżej 600 MB bo wiem że cos takiego nie bedzie się nadawało do oglądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"To chyba nie ma sensu bo jeden z nas ma racje a drugi jest na tyle uparty ze nie zmieni swoich pogladow."

To samo moge powiedziec o tobie ;)

 

"To wlasnie ty zle kojarzysz slowo RIP.... dla ciebie jest to tylko zgrywanie, rozprowanie (czy nazwij to jeszcze jak chcesz) zakodowanych cyfrowo danych na nosnikach DVD. Przede wszystkim ciagle wiazesz to slowo z DVD... A przeciez chyba wiesz ze gry z ktorych wywalono np. muzyke, filmiki, intro, niepotrzebne dzwieki czy jeszcze kij wie co... popularnie nazywane sa RIPami !!! "

 

Alez w tym punkcie sie zgadzam calkowicie!

Zripowane gry sa pozbawione niektorych elementow,tak samo divx ,to jest rip bo sciagniete dane sa zmienione czyli bez dodatkow no i w innym formacie (mpeg 4 vs mpeg 2).

 

"Temat DVD Screenerow poruszylem dlatego za napsiales "ze Screener to jest nagrywanie z ekranu" co mija sie z prawda. "

 

Screener ,JEST zgrywany z ekranu ,innymi slowy filmowany ,ale DVD screener jest ripowanym z dvd pokazem dla szerokiej publiki ,jak juz pisalem.Bosh ,sciagles kiedys czystego screenera (bez dopisku dvd) ktory NIEBYL filmowany ?

 

"Czytaj uwaznie... nigdzie nie napisalem ze nagrywanie czegos na kamerke to ripowanie !!!!! Oczywiscie nie zgadzam sie z tym pogladem wiec nie bede tego komentowal. "

 

Ciesze sie ze sie zgadzamy,tylko hm, tytul watku brzmi "rip z kina" wiec mi nigdzie nie napisales ale napisalem w temacie tego watku :) i dlatego sie do tego odnioslem :).piszac RIP i KINO sam sobie zaprzeczyles jesloi brac pod uwage twoja wypowiedz ktora teraz nastapila :).

"Ech.. znowu wziales sobie zbyt doslownie moja wypowiedz. Akurat napisy podalem przykadowo.. bo bardzo czesto zdarza sie ze nie sa do konca...

Jak zapewnie wiesz na DVD pojawiaja sie np: rozne sciezki dzwiekowe (w roznych jezykach) albo wywiad z tworcami czy aktorami, trainer nastepnego filmu z tej samej stajni czy Bog wie co jeszcze wpadnie im do glowy. A jakos nie spotkalem sie z oficjalnym release'm w ktorym byly by takie dodatki jesli juz sa warte poswiecenie to wydawane sa jako dodatek... "

 

Sory ,prostak jestem :) ,biore doslownie to co piszesz ,nienawidze metodologii domyslow poniewaz pozostawia zbyt szerokie pole manewru :).

Osobiscie mi sie wydaje ze sam zrozumiales ze walnales errora w tytule ale jakos sie niechcesz do tego przyznac,ja na zachete sie przyznam ze walnalem malego errora ze screenerem ,poniewaz nie wzialem na poprawke tego wyjatku od reguly ktory podales :).

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze dochodzimy powoli do porozumienia.... Mysle ze juz nie ma sensu gnebic dalej tego tematu.

 

Osobiscie mi sie wydaje ze sam zrozumiales ze walnales errora w tytule ale jakos sie niechcesz do tego przyznac,ja na zachete sie przyznam ze walnalem malego errora ze screenerem ,poniewaz nie wzialem na poprawke tego wyjatku od reguly ktory podales

No jest jedno dosc spore ALE... to nie ja jestem tworca tego watku a co za tym idzie jego tematu :)

 

Screener ,JEST zgrywany z ekranu ,innymi slowy filmowany ,ale DVD screener jest ripowanym z dvd pokazem dla szerokiej publiki ,jak juz pisalem.Bosh ,sciagles kiedys czystego screenera (bez dopisku dvd) ktory NIEBYL filmowany ?

Upss.. chyba sie pospieszylem... Oczywiscie Screener jest zgrywany z ekranu, ale piszac to zdanie chcialem pokazac ze nie zawsze... Moje niedopatrzenie. Miales prawo mnie zle zrozumiec :)

 

"To chyba nie ma sensu bo jeden z nas ma racje a drugi jest na tyle uparty ze nie zmieni swoich pogladow."  

To samo moge powiedziec o tobie  

Przeciez nie napisalem kto jest kto :)

 

Trzymaj sie cieplo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta dyskusja nie ma sensu :D

i tak nie dojdziecie do porozumienia...

np. dla mnie DVDrip to film zrzucony z DVD, DVDscr to screener zrzucony z DVD... CAMrip to film zrzucony z kamery ktora krecili film w kinie... ponadto takie dywagacje nie maja najmniejszego sensu... jest to tak MALO ISTOTNY TEMAT ze naprawde niepotrzebnie sie gryziecie IMHO... pozatym przezylem juz mnostwo takich dyskusji na temat "czym jest DVDrip,DVDscr itp?" i naprawde NIGDY wszyscy nie doszli do ugody !!!!! kazdy pozostal przy swych wlasnych przekonanniach.... zatem uspokujcie sie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...