Skocz do zawartości
s4jdor

Alliance Of Valiant Arms

Rekomendowane odpowiedzi

Alliance of Valiant Arms

 

Gameplay z gry:

 

 

Gra ceciach!e się wyśmienitą grafiką (Silnik Unreal Engine 3) małymi wymaganiami jak na taką grafikę (dobrze zoptymalizowany silnik gry)

, oraz świetną grywalnością, grę pod względem szybkości akcji można porównywać do

COD4 czy WarRock, jednak Ava jest w pełni darmową grą f2p :)

 

Narazie istnieją wersje:

- 1-wsza wersja: Koreańska (wersja ta ma najwięcek map i broni, lecz bardzo trudno jest się zarejestrować aby móc grać)

- 2-ga wersja : Japońska (wersja ma o połowe mniej map i broni względem wersji Koreańskiej, lecz nie ma problemu zarejestrować się)

- 3-cia wersja: Chińska (narazie faza zamkniętych beta testów)

 

- Oraz najważniejsza dla nas 4-ta wersja: Północno Amerykańską bądź INTERNATIONAL (jeszcze niepotwierdzone) prowadzona przez firmę www.ijji.com, start gry odbędzie się już POD KONIEC 2009 ROKU!

 

Dodam też iż w AVA oprócz standardowych trybów gry typu search and destroy (podstawianie bomb), czy elimnation (czyli Team DeathMatch)

możemy zagrać w bardzo ciekawy,

oraz przyjemny tryb ESCORT (polega na eskortowaniu celu misji czyli czołg do punktu wyjścią),

 

ew. dla początkujących graczy w

ostatnim udpate został wprowadzony tryb grania z botami (polecam gdyż wtedy w tym trybie jeżeli sam grasz to nie ma tzw. sekundowego laga)

 

Jeżeli spodobała się wam gra i zechcieli byście zagrać w nią koniecznie odwiedzcie te oto linki:

 

1. Poradnik jak stworzyć konto w Japan A.V.A

2. Jak ściągnąć grę Japan A.V.A

3. Jak zainstalować i uruchomić grę Japan A.V.A

 

Poradniki są w całośći po polsku opracowane przeze mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

litosci.. przeciez to jest gra na silniku unreala 3 a Wy chcecie na kalkulatorach grac? Zobaczcie sobie jakie wymagania ma unreal 3 to bedziecie znali odpowiedz na swoje pytanie... google Twoim przyjacielem jest

Swoja droga.. gra wyglada calkiem ciekawie... GRafika jest na dobrym poziomie chodz naszczescie stalker to to nie jest wiec na starszych KOMPUTERACH nie powinno byc problemu z gra :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huxley to takie mmofps w wielkich miastach (i za bardzo futurystyczny -.- ) :D

 

ava to taki fps jak cod4 :)

 

co do wymagan to mi na radku 9550 smigalo na low baardzo dobrze, gra może ma unreala 3 ale jest BARDZO DOBRZE zoptymalizowana :) ja mam gf 7300gt 1024x768 ps 3.0 wszystko na full i smiga po 80 fps, a z ps 2.0+ to mam 125 ;) do tego proc athlon 3000+ i 1,5 gb ramu :D

 

wyczytałem, że minimalne to gf 5500 i radek 9550. Wydaje mi się, że pójdzie na każdej karcie z ps 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

co to za blad?

 

edit

z tego co wyczytalem gg nie dziala na siodemce. najs :/

 

edit namber tu

http://forgottenportal.com/downloadpage?ta...load&cid=81

fix gg do win7, dziala u mnie na 7100 x64

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huxley to takie mmofps w wielkich miastach (i za bardzo futurystyczny -.- ) :D

 

ava to taki fps jak cod4 :)

 

co do wymagan to mi na radku 9550 smigalo na low baardzo dobrze, gra może ma unreala 3 ale jest BARDZO DOBRZE zoptymalizowana :) ja mam gf 7300gt 1024x768 ps 3.0 wszystko na full i smiga po 80 fps, a z ps 2.0+ to mam 125 ;) do tego proc athlon 3000+ i 1,5 gb ramu :D

 

wyczytałem, że minimalne to gf 5500 i radek 9550. Wydaje mi się, że pójdzie na każdej karcie z ps 2.0

Ta gra pewnie będzie testem sieciowego silnika dla huxley'a, coś jak mythos dla hellgate london, ale i tak ściągam obadać i pobić emo chłopców. :)

 

/edit

 

Jednak nie warto było ściągać, gra to typowy crap ala warrock itp.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra chodzi na:

AMD X2 1.8Ghz

1GB Ram

GeForce 7050 (zintegrowana karta graficzna)

 

Nie obserwuję szarpnięć skoków animacji.

Dynamika w trybie Anihilation jest ogromna, mapy są średniej wielkości co pozwala w zasadzie na momentalne wkroczenie do akcji po respawnie. Broni jest dość mało (jak czytałem japońska wersja jest dość opóźniona w stosunku do koreańskiej), dostępne są ich ulepszenia takie jak optyka, laserowe znaczniki, kolby, tłumiki wystrzału

 

Tryb Escort polega na tym że jedna drużyna stara się doprowadzić czołg w wyznaczonym czasie do ostatniej linii umocnień przeciwnika, jak zapewne można się domyślić drużyna przeciwna stara się im to uniemożliwić.

 

Drużyny:

Zatem gra osadzona jest w bliżej nieokreślonej przyszłości (III Wojna Światowa tak sądzę) gdzie wojska Unii Europejskiej walczą z Federacją Rosyjską. Doceniam twórców za pewien smaczek...żołnierze mateczki Rosji mówią w ojczystym języku a nie "łamanym" na wszystkie możliwe sposoby angielskim. Sądzić można że wojska obu frakcji to jakiś typ "najemny" -> bynajmniej ja tak to tłumaczę, dlaczego? A no dlatego że nie jest ważne kto jest Ruski, a kto Euro bo możesz i tak używać tego samego sprzętu. Więc widzimy sytuację jak to Żołnierz Europy Zjednoczonej biega z AN74 a w opozycji do niego mamy Szeregowego Szasze z M4A1 z dołączanym celownikiem laserowym.

Fakt takiej pewnej nieścisłości mimo wszystko i tak pozwala na świetną zabawę.

 

Wskazówki

1. Grę można w prosty sposób zaangielszczyć poprzez usunięcie z folderów Localization i Fonts katalogu JPN.

2. Nick na forum jest moim nickiem w grze.

Edytowane przez Semyazza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto kilka Screenshot'ów z gry, jeśli będziecie chcieli więcej mogę umieścić więcej.

 

http://img269.imageshack.us/i/screenshot00000e.png/

 

Ekran Startowy

 

http://img40.imageshack.us/i/screenshot00001.png/

 

Z karabinem snajperskim w ręku

 

http://img269.imageshack.us/i/screenshot00004z.png/

 

Tutaj z M4A1 po modyfikacjach

 

Największym moim zdaniem minusem są mało rozgarnięci gracze. Zamiast w trybie Escort starać się doprowadzić czołg na miejsce Ci latają po mapie i się wystrzeliwują.

 

Przyjemną rzeczą również jest obeznany dowódca oddziału. Jest to wojskowy o najwyższym stopniu w oddziale, otrzymuje on lornetkę, którą to "oznacza" przeciwników markerami, wyznacza punkty do których zdobycia teoretycznie powinni dążyć gracze.

No ale jak to bywa, czasem zdarzy się ekipa pod wezwaniem Rambo która stara się sama wybić oddział przeciwnika nie zważając na gł. cel misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tak cicho chłopcy , gra jest open beta już od października, ściągać http://ava.ijji.com/ i grać!!!

 

O grze powiem jedno, dominuje combat arms!!

 

Największym moim zdaniem minusem są mało rozgarnięci gracze. Zamiast w trybie Escort starać się doprowadzić czołg na miejsce Ci latają po mapie i się wystrzeliwują.

Ciekawe jak mają prowadzić czołg jak kolesie kampują ze sniperkami... i dlatego nie lubię otwartych map....

 

Przyjemną rzeczą również jest obeznany dowódca oddziału. Jest to wojskowy o najwyższym stopniu w oddziale, otrzymuje on lornetkę, którą to "oznacza" przeciwników markerami, wyznacza punkty do których zdobycia teoretycznie powinni dążyć gracze.

hehe tylko raz zauważyłem, na jednej mapie, że ktoś to robił, a zazwyczaj to chyba jakiś noob był tym dowódcą ''

 

 

Co do gry, to normalnie ściągasz instalujesz i grasz,(GRA jest po angielsku!) obecnie są jedynie East i West serwery, ale można na nie wchodzić, lagi obecnie są tylko w porach o nasileniu graczy albo w weekendy na eventach.

Jeszcze powiem coś na temat broni, generalnie większość broni kupuje się na stałe, ale każda broń się psuje, całkowity(100%) koszt naprawy np. mp5a1 kosztuje 4000 euro, po 1 mapie psuje się tak ok. 1 %, a średnio po 1 mapie zdobywamy 1000 euro. I są jeszcze inne bronie/rzeczy, których się nie da naprawić, czyli tak jakby miały licznik czasu do wygaśnięcia, tylko ten licznik obejmuje tylko i wyłącznie nasze godziny grania, czyli np. możemy sobie kupić scorpiona za 1500 euro tak na ok. 2 godziny intensywnego grania czy jakoś tak.

 

Co do hacków: oczywiście, że są tak jak w każdym fpsie, nawet w cod mw2, który kosztował 200 mln $ świeżo jak wszedł to już się vip hacki do niego pojawiły, tak samo tutaj w A.V.A. już są dostępne hacki, tylko nie jestem pewny czy są hackerzy bo to trudno zauważyć.

 

Brakuje mi w tej grze dobrych małych map tak jak w warrocku w close quaters combat.

 

Jest dobry realizm, może coś podobnego do America's Army ale w połączeniu z bardzo dynamiczną akcją.

 

Co do szarpanych fpsów, jak ktoś na początku nie ustawi opcji to zauważy takowe, dlatego trzeba w opcjach 3 opcje zaznaczyć 'stabilize fps' itp.. i wtedy gra chodzi ładnie i płynnie!

 

 

Co do wymagań to rzeczywiście jest b. dobrze zoptymalizowana i tutaj jest przykładowy spis kart na których pójdzie a na których nie:

 

Tak:

 

NVIDIA GeForce 8600 GT

NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430

NVIDIA GeForce 8500 GT

Mobile Intel® 4 Series Express Chipset Family

NVIDIA GeForce 8400 GS

NVIDIA GeForce 9500 GT

NVIDIA GeForce 9600 GT

NVIDIA GeForce 9800 GT

ATI Radeon HD 4800 Series

NVIDIA GeForce 9400 GT

 

NIE:

 

Intel® 82945G Express Chipset Family

Intel® G33/G31 Express Chipset Family

Intel® 82915G/GV/910GL Express Chipset Family

Mobile Intel® 945GM Express Chipset Family

Intel® 82865G Graphics Controller

VIA/S3G UniChrome Pro IGP

Mobile Intel® 945 Express Chipset Family

ATI MOBILITY RADEON HD 2600

RADEON X300 SE 128MB HyperMemory

NVIDIA GeForce FX 5200 (Microsoft Corporation)

Edytowane przez henek45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...