Skocz do zawartości
Adamek334

Alarm Z Powiadomieniem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pigmej

Dobre jeśli mieszkasz np. w bloku/domu jednorodzinnym. Na dłuższy dystans nie działa. Mam alarm z powiadomieniem tej firmy- są trwałe i niezawodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre jeśli mieszkasz np. w bloku/domu jednorodzinnym. Na dłuższy dystans nie działa. Mam alarm z powiadomieniem tej firmy- są trwałe i niezawodne.

Dzięki:) Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz: czy taki sygnał radiowy można zakłócić i czy wtedy taki pilot mnie powiadomi? Generalnie powinien powiadamiać w każdym przypadku utracenia sygnału z jednostką centralną łącznie ze zdarzeniem kiedy odejdziemy od samochodu za daleko prawda??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

czy taki sygnał radiowy można zakłócić i czy wtedy taki pilot mnie powiadomi?

Generalnie powinien powiadamiać w każdym przypadku utracenia sygnału z jednostką centralną łącznie ze zdarzeniem kiedy odejdziemy od samochodu za daleko prawda??

1. Każdy sygnał radiowy da się zakłócić.

2. Jedynym widomym znakiem jest ikona zasięgu. Gdy zasięg jest- ikona miga, gdy nie ma- nie miga. Brak jakiejkolwiek dodatkowej sygnalizacji. I jest to logiczne, ponieważ realny zasięg tego to kilkaset metrów i utrata zasięgu następuje szybko. Krew by Cię zalała jakby co chwilę sygnalizowało brak zasięgu np. jakimś pikaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać czy może ktoś posiada coś takiego i co myślicie o takiej formie alarmu z powiadomieniem ?

 

http://moto.allegro.pl/item670049845_alarm...yposazenie.html

To trochę zabytkowa konstrukcja.

Można kupić taki powiadamiający przy pomocy SMS niezależnaie od odległości.

Można również samemu sobie zrobić powiadomienie ze starego telefonu komórkowego + stary autoalarm

lub czujnik wstrząsowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...