Skocz do zawartości
panzar

Którą Obudowę Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam się nad zakupem jednej z dwóch bud rebel 9 eco i lancool K7. pierwsza była by nowa druga używana, i miotam się między wyborem z kilku powodów.

pierwszy to nazwa, słowo Rebel idealnie wpasowałoby się w motyw modów. Jestem wielkim fanem SW i myślę że fajnie byłoby coś zrobić w ten deseń jakieś malowanie czy naklejka na bok budy sharkoon'a i inne takie (mam kilka pomysłów :rolleyes: ) ale mam w planach kupić zasilacz bez odpinanych kabli a co przy braku zarządzania kablami w rebel'u zrobiłby się totalny chaos. dodatkowo sharkoon nie grzeszy jakością (widziałem tą budę i ma kilka niedociągnięć (dziury w budzie w miejscach w których nie powinno ich być i ostre krawędzie) natomiast K7 to po pierwsze jakoś (lian li ;) ) po drugie jakość i po trzecie jakość. lancool ma też przyjemniejszy wygląd (jak dla mnie) i ciekawsze oraz większe wnętrze. i takim oto sposobem stoję na rozdrożu... w sumie z K7 też da się zrobić gwiezdną obudowę ale jakoś słabiej to do niej pasuje no ale bajery jakimi dysponuje ta buda nie są dostępne w sharkoonie a naprawdę nie bardzo chce mi się z nich rezygnować. jedyny poważny minus to to że będzie używana co też dość skutecznie odsuwa mnie od niej. HELP!!! albo może zamiast help to co bardziej wolelibyście zobaczyć? zdaję się na wasz głos bo ja już kompletnie nie mam pojęcia którą budę wybrać.

Edytowane przez prznar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście stałem przed podobnym wyborem.... i wybrałem... Lancolla k7 black.

Powiem tak:

Obudowa naprawdę fajnie, dokładnie i przemyślanie wykonana.

Całkiem sporo miejsca w środku.

Minusy: Można by było dać trochę mat wygłuszających np. app bo trochę jest lekka:)

Sharkon to duuuzzzooo nizsza półka.

Ja bym się nie zastanawiał.

Bierz K7.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wygłuszać to ja miałem bez względu którą bym wybrał.

 

a powiedz mi te klipsy z tyłu tacki użyteczne są? nie hałasują nie wpadają w wibracje? dobrze trzymają kable i nie odpinają się? wracając do hałasowania, koszyk na dyski daje radę? wygląda jak z papieru... no i jak z temperaturami? z tego co widzę to powietrze ma w miarę równomierny przepływ zapewniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Sharkoon'a i Rebel 9 z bokiem z oknem i jestem bardzo zadowolony. Możliwość ułożenia dysków w każdej konfiguracji i w każdym miejscu genialny. A jakość jak na tą półkę bardzo dobra. Obudowa nie wpada w rezonans przy dość cienkiej blasze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@prznar1

Bierz k7 tylko i wyłącznie.Pomijając to,że lancool z zewnątrz to czyste aluminium ,jakość wykonania bije rebela na głowę.Koszyki na dyski są w porządku.Tutaj za tłumienie wibracji odpowiadają gumowe nakładki na śruby mocujące do dysku http://lian-li.com/v2/tw/product/upload/im...A10/A10A041.jpg i sprawdzają się rewelacyjnie.Cyrkulacja powietrza jest więcej niż wystarczająca.Co do modowania o którym wspominasz to i tutaj k7 lepiej się sprawdzi.Jak prawie wszystko od Lian li ma budowę klocków lego.Prawie każdy element obudowy da się zdemontować odkręcając śrubki lub zwalniając zatrzaski.Przy malowaniu lub cięciu blachy rzecz nie do przecenienia.

Edytowane przez demczog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...