Skocz do zawartości
TiGeR5

Wysoka Temperatura

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie po krotce co by nie zanudzać.

 

Mój konfig z podpisu jak widać - obecne ustawienia to 475x8 przy 1,25v na procka i właczonym EIST.

Temperatury naprawde mnie troszki niepokoją.

W idle mam 48-50C zas w lekkim stresie dochodzi do 60C - poniżej wklejam linka:

 

screen

 

Dodam ze chłodzę procka woda - pompka laing, bloczek d-tek fuzion rev2, chłodnica obsadzona 3 wentylami.

 

Naprawdę uważam ze te temperaturki powinny być niższe - jakieś pomysły??

Będę na prawdę wdzięczny za jakakolwiek podpowiedz.

 

Dodam, że procek po szlifie na lustro jest. Może warto też bloczek przeszlifować??

 

Edit:

Druga rzecz o ktora chcialbbym zapytać to czy warto zamienić płytę MSI p45 neo2 którą posiadam na Asusa Rampage formula x48 - chodzi oczywiście o możliwości OC. Bardzo proszę o opinie.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez TiGeR5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój też chłodzony wodą ma w idle 39 i 45*C choćbym nie wiem co robił. Jak go obciążę to temp. dochodzi do 50-52*C i się wyrównuje na rdzeniach. Może to czujnik tak jak u mnie głupoty pokazuje ?

Co do wymiany to RF jest dużo lepszy od MSI na P45 i gdyby dopłata była sensowna to bym się nie zastanawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...