Skocz do zawartości
darch

Jaki sprzęt grający do 900zł?(dla dziewczyny)

Rekomendowane odpowiedzi

ale czy te boxy ładnie grają???

czy jednak lepiej wiezyczkę ,chociasz tewyglądają wstrętnie przeważnie,zależy mi na wejsciu audio czy boomboxy mają ?

no producenci nie dają nawet mocy tych urzadzeń shit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o radyjko to mam grundiga wyglada jak leb muchy :) - gra genialnie ladnie podbicie basow ale nie jakis szajs tylko faktycznie duzo to daje :) - bardzo ladny sprzet w granicach 550-750 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krzyz na droge jesli kupisz cos philipsa... ich radyjka i inne bajery to szajs jakich malo, wiem mam i zaluje

heh co do Philipsa to qmpel tak sie wqrzyl na redyjko tej firmy i zaj*****ł mlotkiem w glosnik... 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec ja wtrace pare groszy jakies 3 miesiace temu kupilem wierze Samsunga max zb450 (http://www.samsung.pl/produkty/audio/maxb450z.php w rzeczywistoasci wyglada lepiej (znaczy mam minimalnie inna wersje ale te same parametry i lepszy wyglad i niszsza cena :) )) z mp3 (w media markcie) za 899zl no i zmieniacz 3 cd , 2 kaseciaki rds , wyswietla tytuly mp3 , moc 30W (ciut malo ale styka) I jestem bardzo zadowolony 0 problemow Pozatym w oklicach tej ceny moge polecic z mp3 Thomsona Altime 2080 (lub drozsza 2180 z zaj**** otrwierana elektrycznie klapka) oraz tansza 1480

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wieze panasonica za 700 zl.. z tych mniejszych (dostalem na 18'tke) w sumie to dzisiaj mam 18'tke ale wieze dostalem od siostry.. bardzo czysty dzwiek, az milo posluchac CD z wladcy pierscieni

 

model: sa-pm07

 

polecam, bo warta byla swoich pieniedzy :>

 

przypominam ze jest to mini wieza:)

 

http://www.panasonic.pl/pd.php?id=761&site_part=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...