Skocz do zawartości
DanioS

Radeon 4870x2 W Spoczynku 90c Pomozcie Jak Zmniejszyć Temp.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moj radeon 4870x2 rozgrzwa sie do 90C W SPOCZYNKU !! w stresie ma 110 prezez to nie mogę grać bo mi się gry zacinają, proszę was o pomoc jak zmniejszyć te temperatury??

 

tydzien temu bylo jeszcze okej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec teraz jade na integrze, wylelem swojego radka i ten wiatrak czysty ale nie wiem jak tak pod spodem pod ta plastikowa klapa mam to zdjac???? czy lepiej nie? mam zdjecia jak to wyglada, chciałbym aby ktoś mi pomógł bardzo proszę. gg 4094461 pozdrawiam ;-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie masz odpowiedź...

 

I 90* w stresie przy 55nm ukladzie to nie jest "ok" ;] To była temperatura rdzenia, sekcja zasilania z pewnością jest dużo cieplejsza. Dokup przynajmniej wentyl wyciągający pod zasilacz, ewentualnie zdejmij ściankę obudowy i zobacz, czy problem nadal występuje. To nagłe grzanie karty może być wywołane uwaleniem rdzenia / sekcji zasilania własnie przez wysoką temperaturę, w takim wypadku zostaje odesłanie na gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

ehe, spoko, za 2godz jade do Komputronika mam ich 8 salonow w odleglosci okolo 4km xD ktoś wie ile w tym sklepie czekal bede na kartę?

A co my, wróżki jesteśmy ?

 

eot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...