Skocz do zawartości
Makchiavelli

Maszynka Do Golenia Włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Philips akumulatorowo-sieciowy - mam z 7 lat Philishave C281 i tylko wymieniłem zasilacz bo kabel się urwał, no i nozyki bo się stępiły...

Kupujesz firmową to masz szanse na części zamienne, niefirmówki = 1-razówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Philipsa QC5015 od około roku i jak na razie brak powodów do narzekań. Strzyżenie idzie lekko i bezproblemowo mimo że mam dość gęste i sztywne włosy także mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowente mam z elektryczną regulacją długości strzyżenia (regulacja o nieskończonej ilości między 3mm-25mm)

Akumulatorowo sieciowa.

Dołączona grafika

 

Oczywiście polecam.

Mam kilka sprzętów z Rowenty i są świetne.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam najtańszego Phlipsa z akumulatorem - jeśli golisz się regularnie, to nie ma problemu. Jednak dłuższych włosów nie ogolisz za Chiny (ja strzygę się raz na jakiś miesiąc) - maszynka zaczyna wyrywać włosy i w końcu zupełnie staje.

Kiedyś miałem najtańszego Solaca - golił dużo lepiej. Kumpel ma Remingtona i też goli dużo lepiej.

 

Gdybym jeszcze raz mógł wybrać - to Remington albo Panasonic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa konstrukcja maszynki do włosów (ale tylko na krótko) :

 

Ale bajerna 8O

Szukałem na co wymienić Philipsa z przeceny i dzięki Tobie znalazłem 8O

Trzeba tylko poczekać aż troszkę się upowszechnią, bo aktualny monopolista allegrowy liczy sobie 187zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam kupiłem maszynkę teraz. Badałem tego remingtona, ale stwierdziłem, że to idiotyczny pomysł. Ostrze maszynki ma stałą krzywiznę (nic się nie ugina),która na czubku głowy spisałaby się świetnie. Z tyłu może też.Ale ogoliłbym nią tylko kogoś kto ma boki głowy równie jajowate jak jej czubek. 8O Regulacja długości malutka, a precyzja wokół uszu pewnie żadna. Porażka. Kupiłem normalnego philipsa z jakimiś samoostrzącymi się ostrzami niewymagającymi smarowania i blokadą długości i jest cudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o kupieniu maszynki do strzyżenia i goleniu zarostu twarzy na 1mm?

ograniczy to podrażnienia? będzie to funkcjonowało?

Edytowane przez rolmops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o kupieniu maszynki do strzyżenia i goleniu zarostu twarzy na 1mm?

ograniczy to podrażnienia? będzie to funkcjonowało?

gole sie tak od 3 lat, wlasnie z powodu podraznien. uzywam rowenty tn-1110-moving. super maszynka i do wlosow i do twarzy. Edytowane przez NeonPPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno pokazał się dosyć ciekawy model philipsa do samodzielnego strzyżenia, od poprzedniego niższego modelu różni się tym że można zostawić włosy o około 10 mm dłuższe. Na tej samej stronce jest też inny nowy model do samodzielnego strzyżenia na tzw ''łysą pałę''. Na Polskiej stronce Philipsa jeszcze nie zaktualizowali modeli.

 

http://www.usa.philips.com/c/hair-clipper/34887/cat/en/#filterState0=HAIR_CLIPPERS_SU_US_CONSUMER%3Dtrue;tabState=0

 

Na razie tylko tutaj:

Philips GOLARKA DO WŁOSÓW QC5530/15 kupić tanio

 

http://www.youtube.com/watch?v=Bb5wMp_jDhg&feature=channel_video_title

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej samej stronce jest też inny nowy model do samodzielnego strzyżenia na tzw ''łysą pałę''.

Mówiąc krótko philips na poziomie golarek do włosów testuje system folii, czyżby szykowali się do przejścia folię w maszynkach do golenia? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zużyciu w ciągu paru lat dwóch philipsów do golenia łba na zero,pińć trzeba było kolejną kupić. Po obmacaniu w sklepie dla idiotów wszystkich tradycyjnych philipsów wzrok padł na Babyliss E950e. Zomg, niezłe to cudo, szybko do golenia łba philipsem nie wrócę, nie ma do czego porównywać, to zupełnie inny świat. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...