Skocz do zawartości
delekta87

Notebook Do 2000 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję jakiegoś notebook'a dla siostry. Pod względem wydajności nie mam za dużych wymagań (internet, Office i ewentualnie jakaś stara gra). Ważne aby jakość wykonania była na wysokim poziome, w miarę dobrze trzymała bateria, miał wbudowany mikrofon (o ile to nie jest już w standardzie) i ładnie wyglądał (w końcu to notebook dla kobiety).

 

Na razie w oko wpadł mi Lenovo N500:

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=le...=Lenovo+N500+re

Wiem że trochę za mało ramu, ale dołożyć nie będzie problemem.

 

P.S.

Oczywiście jak coś jest tańszego i godnego uwagi to bardzo byłbym zadowolony. I zapomniałem dodać ze to mam być coś ok 15 cali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja tutaj widzę niestandardową matrycę i Windows w wersji ENG. Na plus 3-letnią gwarancję.

 

Może HP 550 lub 6735s? Tylko nie wiem jak awaryjność. Generalnie jednak HP to nie Acer.

 

Patrzyłeś na poprzednie tematy z tym budżetem?

http://forum.purepc.pl/kupic-Notebooki-Lap...zl-t300816.html

http://forum.purepc.pl/kupic-Notebooki-Lap...zl-t300772.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja tutaj widzę niestandardową matrycę i Windows w wersji ENG. Na plus 3-letnią gwarancję.

Matryca na dzień dzisiejszy jest standardowa, taka rozdzielczośc jest w 15'6", jedynym problemem może być angielski windows.

 

L300 są dobrze wykonane, znam 2 osoby które od ok 2óch lat mają laptopy tego typu, używają ich po kilka godzin dziennie i nie ma z nimi żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matryca na dzień dzisiejszy jest standardowa, taka rozdzielczośc jest w 15'6", jedynym problemem może być angielski windows.

Miałem na myśli raczej sam rozmiar matrycy. Wydawało mi się, że 15.4 to bardziej standardowy rozmiar. Czy 15.6 nie będzie stwarzać problemu w niektórych grach? Czy nie będzie brakować w grach ustawień dla natywnej rozdzielczości tej matrycy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie największym faworytem dla mojej siostry i dla mnie jest DELL INSPIRON 1525.

 

Trochę na jego temat poczytałem i chyba będzie spełniał wymagania mojej siostry.

 

P.S.

ULLISSES i tak nie będzie raczej wykorzystywany do grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...