Skocz do zawartości
nrl

Metro 2033

Rekomendowane odpowiedzi

Promocja na Steamie śliczna, choć ciężko sobie wyobrazić co się dzieje w THQ, skoro taką grę wypuszczają za darmo...

 

Do samego tytułu nie można się przyczepić, grafika stoi na przyzwoitym poziomie (GF460SE/1280x1024/ultra/~23FPS). Koncepcja gry i fabuła nie wnosi nic nowego, bo wszystkie wizje postapokaliptycznego świata mieliśmy okazję już poznać zarówno w grach, jak i filmach i książkach, nie ma też tego "pieprznięcia", żeby aż podskakiwało się w fotelu. Korzystając z promocji to jak najbardziej warto ściagnąć, chociaż kupić może już niekoniecznie. Zależy od gustu.

Edytowane przez Davidoza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problemy techniczne z tą grą. Niby mam z grubsza te 120 FPS, ale gra tak raz na sekundę przycina.

Spotkał się ktoś z tym?

Mój konfig:

i5 2400 non OC, turbo ON

16 GB RAM 4x4GB

Radeon RX460 4GB

Rozdzielczość 1680x1050

Wszystko na SSD

Windows 10 x64 i najnowsze stery do wszystkiego. Inne gry (np. najnowsza Forza 4) po prostu płyną. Także ewidentnie problem z tą grą. Dodam, że gra chodzi tylko w DirectX 9 (jak wybiorę DX10 to gra się wysypuje i muszę ją uruchamiać w trybie "safemode".

 

... aha: wiecie może jak ustawić niższą czułość myszki niż pozwala MENU gry? Zmiana wpisu w pliku user.cfg nic nie daje.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...