Skocz do zawartości
nrl

Metro 2033

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ja moge ja?

Ale wole byc po stronie karabinu tej z kolba ;]

 

 

Mysle ze 5.56mm wystrzelone z M16 czy 7.62mm z AK47 roznicy wiekszej nie zrobi

chociaz, moze, na pewno!! jedna... Wielkosc otworu wlotowego ;]

 

Oczywiscie mamy jeszcze amunicje pelnoplaszczowa, z rdzeniami

 

 

Dobra ale nie o tym ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ja moge ja?

Ale wole byc po stronie karabinu tej z kolba ;]

 

 

Mysle ze 5.56mm wystrzelone z M16 czy 7.62mm z AK47 roznicy wiekszej nie zrobi

chociaz, moze, na pewno!! jedna... Wielkosc otworu wlotowego ;]

 

Oczywiscie mamy jeszcze amunicje pelnoplaszczowa, z rdzeniami

 

 

Dobra ale nie o tym ten temat

 

Wlasnie nie ma sie co rozwodzic nad relizmem, chociaz to LPKorn3324 sie do tego doczepil. Spadajace helmy w Metrze to tylko ficzer uatrakcyjniajacy "zdejmowanie" ludzkich przeciwnikow i niech tak pozostanie ;) A tak przy okazji, czy ktos kupil rodzaj pancerza ktory podobno byl bardziej zgrabny i mniej halasowal? Bo ja z rozpedu kupilem ten pierwszy, ktory byl raczej przydatny przy bardziej ofensywnych akcjach. Szczerze mowiac to dosc trudno mi sie w nim przemykalo kolo gosci, czesto mnie zauwazali/slyszeli. Ci goscie je sprzedawali:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj sobie pykam. Bardzo przyjemny klimat. Troszkę mi brakuje tzw. "ciach!...cia" przy strzale, ale przeżyje :lol: Klimat dość ciężki. Graficznie wbiło mnie w fotel. Zresztą mojego 295 tak samo. Przy pierwszy wyjściu na powierzchnie - 25fps ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj sobie pykam. Bardzo przyjemny klimat. Troszkę mi brakuje tzw. "<span style='color: red;'>[ciach!]</span>...cia" przy strzale, ale przeżyje :lol: Klimat dość ciężki. Graficznie wbiło mnie w fotel. Zresztą mojego 295 tak samo. Przy pierwszy wyjściu na powierzchnie - 25fps ; ]

 

Tez ci sie GPU grzeje do prawie 100C podczas dlugich sesji? :rolleyes: Grafika w M2033 gwarantuje wypieki nie tylko na twarzy... Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak panorama już działa trzeba załadować patcha.

 

Mam prośbę pewnie nie tylko ja. Czy któraś z osób z mocniejszym PC najlepiej z dx11 mogłą by porobić porównanie dx9-10-11/ high/vhigh przynajmniej z 3 screeny z każdego ustawienia? Ja niestety na vhigh już nie miałem czego szukać o dx11 nie wspominając, a ciekawi mnie czy rzeczywiście wyżej widać jakąkolwiek różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bullshit, kampanie singlowe w tego typu grach (stricte singlowych) 5 lat temu tez tyle trwaly.

 

Chyba na konsolach. Nie wmawiaj mi, ze czarne jest biale, bo w wiekszosc FPP w ostatnich latach gralem. 10 godzin i to nie spieszac sie za 110 zl to wyjatkowa bezczelnosc wydawcy. Orange Box, Fear 2, NecroVisioN - to sa tytuly na wiele godzin, a kosztuja znacznie mniej. Ale jak Ty chcesz to mozesz kupic nie jeden, a kilka egzemplarzy - wszak gra jest wybitna. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobny filmik ryjący beret jest na tvgry, chyba 2 z kolei o metro.

Jak go oglądałem no to tam AI raczej nie występuje bo to inteligencją nazwać nie można co robią mutaki i boty.

Żal i do tego ciemno jak w dupi... znaczy domie 3.

Edytowane przez Zwykły User

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba na konsolach. Nie wmawiaj mi, ze czarne jest biale, bo w wiekszosc FPP w ostatnich latach gralem. 10 godzin i to nie spieszac sie za 110 zl to wyjatkowa bezczelnosc wydawcy. Orange Box, Fear 2, NecroVisioN - to sa tytuly na wiele godzin, a kosztuja znacznie mniej. Ale jak Ty chcesz to mozesz kupic nie jeden, a kilka egzemplarzy - wszak gra jest wybitna. :/

 

Orange Box - :D

Fear 2 - no tak, gra sprzed 5 lat, nie wiem ile trwa bo przeszedlem tylko jedynke. Nie przypominam sobie zeby trwalo to wiecej niż 10h

NecroVision - nie wiem w ogole czemu tutaj piszesz o tym Maluch Racer'ze wsrod fpsow...

Poza tym zacytuj jakakolwiek moja wypowiedz na temat jakosci METRO i o tym czy gra mi sie podoba czy nie...

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się i powiem, że na tvgry się recenzja pojawiła i też jadą tam po strzelaniu i twierdza, że jest beznadziejne, więc to chyba nie tylko ja mam takie zdanie ;) Jak dodamy do tego wspomniane AI to FPS jest "wyśmienity".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się i powiem, że na tvgry się recenzja pojawiła i też jadą tam po strzelaniu i twierdza, że jest beznadziejne, więc to chyba nie tylko ja mam takie zdanie ;) Jak dodamy do tego wspomniane AI to FPS jest "wyśmienity".

 

Ja tez sie wtrace, wlasnie obejrzalem ta "recenzje" na tvgry i imo zblaznili sie wystawiajac grze 2/5. Gosc ewidentnie nie poczul klimatu (moze lubil kolorowe klimaty typu crysis) i jedzie po grze w kazdy mozliwy sposob. A udowodnil to nie zauwazajac (nie wspomnial o tym w plusach) kunsztu zaprojektowanych lokacji. Zenua... AI faktycznie czasami swiruje ale nei na tyle zeby zepsuc gre, a przez cale ~9h nie zdarzylo mi sie ze by przeciwnik nie zareagowal na zabicie goscia stojacego przed nim jak na filmiku z gametrailers. Strzelanie moze nie jest najwyzszych lotow ale nie jest tez zle, a jesli gosc nie zauwaza faktu ze w grze sa bronie lepsze i gorsze (co bardzo wyraznie widac) to tylko pogratulowac mu profesionalnego podejscia do recenzowania gier. Z reszta bylo widac co wyprawial z bronia. Nie bede tu nikogo przekonywal do gry bo uwazam ze nie jest to chlam, ktory ma podobac sie wszystkim a raczej gra z okreslonym dla konkretnej grupy graczy klimatem (np fanow stalkera), ktorzy zwiedzajac podziemne lokacje czuja sie jak w domu.

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz widzialem recenzje w ktorej autor niepotrafil poprawnie podac imienia glownego bohatera. i nie chodzi tu o pisownie. moje pierwsze wrazenie po przeczytaniu jej to 'wtf. on chyba w ta gre w ogole nie gral' wiec jak ktos taki moze pisac obiektywna recenzje o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wyrażałem się na temat samej recenzji i autora tych recenzji tylko o samym fakcie strzelania, że podziela moje i nie tylko moje, bo wszędzie dużo takich opinii można znaleźć. BTW moim zdaniem autor bardzo trafnie zrecenzował grę w tak krótkim czasie, powiedział o wszystkich jej bolączkach co jest faktem, a niektórzy na siłę chcą udowodnić, że jest inaczej. Poza klimatem i oświetleniem to ta gra jest słaba w każdym innym aspekcie (mówiąc obiektywnie). Niektórym "graczom" wystarczy zrobić trochę klimatu i już im jest dobrze ;] :lol:

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wyrażałem się na temat samej recenzji i autora tych recenzji tylko o samym fakcie strzelania, że podziela moje i nie tylko moje, bo wszędzie dużo takich opinii można znaleźć. BTW moim zdaniem autor bardzo trafnie zrecenzował grę w tak krótkim czasie, powiedział o wszystkich jej bolączkach co jest faktem, a niektórzy na siłę chcą udowodnić, że jest inaczej. Poza klimatem i oświetleniem to ta gra jest słaba w każdym innym aspekcie (mówiąc obiektywnie). Niektórym "graczom" wystarczy zrobić trochę klimatu i już im jest dobrze ;] :lol:

 

Wiekszosc recenzji metra 2033 jakie przeczytalem ocenialy gre nie nizej niz 8/10 tak wiec tvgry sa bardzo oryginalne pod wzgledem swojej oceny :lol: czesc tych z najwyzsza ocena jest tutaj Metro 2033 On The Net ;)

 

ps ostatniego Twojego zdania nie bede komentowal :lol:

 

ps2 prosze bardzo, zeby nie bylo ze podaje linka do oficjalnej strony http://www.gamespot.com/xbox360/action/metro2033thelastrefuge/review.html?mode=web i wiecej dodawac nie trzeba ;) no ale niektorzy lubia sie wyrozniac z tlumu (na sile)

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie 2/5 to sztuczne zaniżenie oceny. Dałbym z -8/10, na zachęte. Dużo bardziej mnie to zajęło niż nowy Battlefield w singlu, choć mniej niż Stalker CoJ.

 

Metro 2033 to nie jest ideał. Całość moemantami sprawia wrażenie lekko niedogranej w szczegółach. Wkurzają też skrypty, zbyt małe lokacje, monotonia, brak swobody i słabieńka optymalizacja...ostatecznie jednak jest git...taki Stalker...niestety nie bez ograniczeń i uproszczeń.

 

Polecam każdemu z sercem czystem. Napewno jest to lepsze niż n-ta gra stylizowana na Call of Duty 4.

 

Przy okazji...radbym gdyby ktoś poinstruował jak uzdatnić grę do monitora panoramicznego (najlepiej kroczek za kroczkiem;-). Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem dzisiaj kilka godzin i z przyjemnością muszę stwierdzić że jest to jeden z lepszych fpsów jakie dane mi było ostatnio zagrać (a być może jednym z lepszych jakie wyszły na pc) fajna akcja, dobra fabuła, grafika na najwyższym poziomie, jak dla mnie Rosjanie pokazali klasę, gdyby nie kosmiczne wymagania sprzętowe (choć w sumie uzasadnione) i skrypty to dałbym 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma chore wymagania.Przy Q9550@3.8Ghz ,GTX 260 756/1512/1269 przy ustawieniach High oraz 1280x1024 spadki do 20fps ,średnio 40fps, a grafika wcale nie wbija w fotel,przy v.high do "płynnej" gry zalecany jest Femi i to chyba nie przypadkowo.Gra skopana na maksa,co z tego ze jest klimat itd,skoro często mamy duże spadki fps oraz mikro przycięcia,CO z tego ze mamy piękne oświetlenie skoro okupione jest dużymi spadkami FPS.Sposób posługiwania się bronią oraz samo strzelanie jest beznadziejne i nie daje przyjemności a o to chyba głównie w grach FPP chodzi.

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro - piękne jest!

 

Metro - grywalne jest!

 

Metro wciąga!

 

Metro przycina...

 

RADEON HD5870 900/1300 Stery def. 10.3, Q9550@3570, 4GB, W764 - Ustawienia najwyższe możliwe, oprócz PhysicX i SSAA - rozdzielczość 1600x1200.

 

Co tu dużo mówić... przy takich ustawieniach gra wygląda jak strzelanka kolejnej generacji. Przy takich ustawieniach gra wymaga sprzętu nowej generacji x2... Do płynnej zabawy potrzebne jest niewątpliwie 2xHD5870. Na jednej karcie da się grać - ale zabawa jest momentami utrudniona spadkami fps ze średnich 30 do 15... co jak wiadomo przy strzelankach jest sadomasochizmem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wieloma Waszymi opiniami nie sposób się nie zgodzić i trzeba przyznać, że w każdym poście jest wiele prawdy. Jeden może cieszyć się i dobrze bawić spadając niemalże z krzesła :wink: , a inny będzie marudził, że tamto, sramto albo owamto. Mnie raził brak kolizji i mutanty przenikające przez inne ciała lub bohaterów gry oraz znikające zwłoki. To podstawa, dalej "yntelygencja" przeciwników a na końcu spadki przy tej "zaawansowanej fizyce" gdy dynamit robił swoje z otoczeniem. Graficznie bardzo ładnie szczególnie miło gdy obraz z efektami trafia w gust i smak gracza. Moim zdaniem porównywanie gry jako całości do stalkera to żenada a stawianie metro nad "Cień Czarnobyla" jeszcze gorzej. Jeden przykładzik... trajektoria lotu kuli.

:wink:

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...