Skocz do zawartości
whtvr

Asrock A780gxh - Jakie Chłodzenie Na Procka?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem - potrzebuję dobre i tanie chłodzenie na procka AMD Phenom II x3 710 (no w sumie to x4 ;P) bo boxowe chłodzenie to porażka - podczas grania jest ponad 6000RPM (strasznie głośny jest) i ok 65*C (nie sprawdzałem dokładnie, tyle było niedawno po nagłym wyłączeniu się gry...), problemem jest właśnie to, że mam płytę główną ASRock A780GXH i nie jestem pewien czy zmieści mi się jakieś porządne chłodzenie (patrzyłem np na Scythe Mugen, II, Ninja II i AC Freezer Xtreme) bo większość ma po kilkanaście cm w każdą stronę (gdy boxowe chłodzenie jest mniej więcej 7/8/8 z tego co pamiętam, i to z wentylatorem). Gdy mierzyłem na wysokość to będzie mniej wiecej 16,5cm chyba a do pamięci ram ok. 5 cm od środka...

 

Może ktoś polecić jakieś dobre chłodzenie,które na pewno mi się zmieści i najlepiej ciche bo od tego mnie już głowa boli ;S No i najważniejsze - niech będzie tanie bo do tej pory starego sprzętu nie sprzedałem, a w serwisie na mieście dużo za niego nie dostanę pewnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się żeby były jakieś problemy z coolerami typu Mugen. Nie masz na płycie jakiegoś rozbudowanego chłodzenia, a tylko to przeszkadza w niektórych płytach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...