Skocz do zawartości
bagienny

[artykuł] Asus Eeepc 1000he - Przodownik Pracy

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodząc przebojem na rynek komputerów przenośnych Netbooki miały charakteryzować się trzema zasadniczymi cechami: miały być małe, tanie i pracować długo na baterii. I o ile większość Netbooków bez problemów radzi sobie z dwoma pierwszymi warunkami, to ten ostatni sprawia czasem producentom trudne do zrozumienia problemy. Reklamując swój nowy produkt firma ASUS obiecuje, że jej nowy model netbooka jest w stanie pracować na akumulatorze aż 9,5 godziny - czyli nieco więcej niż jedna roboczodniówka. A jak jest w rzeczywistości? Najwyższy czas się przekonać. Zapraszamy do testu netbooka ASUS EeePC 1000HE

Zapraszamy do publikacji

Edytowane przez bagienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem posiadaczem tego netbooka i zniwelowanie Hałasu wentylatora pomoże program eeectl i GMABooster, ktÓre "podkreca" układ graficzny, jednak nic nie (spacja!!!) daje to w grach 3D :angry:

 

Jezeli moge w czyms pomÓc, piszcie na gg 11628471 :rolleyes:

 

 

1. Ortografia - poprawione.

2. Interpunkcja - przy okazji poprawione.

3. Brak paru polskich znaków - poprawione gratis.

4. Duże "J", żeby ładniej wyglądało - za free.

5. Jeśli już robisz klikalne nazwy - niech to będzie link do odpowiedniej strony, albo aplikacji.

6. Pisz poprawnie zdania, bo w szkole za takie rzeczy jest pała - liczę na to, że się zmotywujesz i poprawisz, bo na zdanie to jeszcze nie wygląda.

Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

jestem posiadaczen tego netbooka i zniwelowanie chałasu wentylatora pomoze program eeectl i GMABooster kture "podkreca" układ graficzny jednak nic niedaje to w grach 3D :angry:

 

jezeli moge w czyms pomuc piszcie na gg 11628471 :rolleyes:

My Ci możemy pomóc w ten sposób - zabierz Ty do ręki słownik ortograficzny. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Szkoda ,ze zabraklo wzmianki o mozliwosci odtwarzania filmow (720p) i jakosci tego w kontekscie wolnego proca - rwie , pracuje poprawnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,ze zabraklo wzmianki o mozliwosci odtwarzania filmow (720p) i jakosci tego w kontekscie wolnego proca - rwie , pracuje poprawnie?

Na ten temat już tyle razy wszędzie było pisane, że postanowiłem sobie podarować. W skrócie - 720p tak, 1080p nie. Jak któryś netbook zmieni ten stan, to nie omieszkam wspomnieć.

 

Żeby daleko nie szukać: http://www.purepc.pl/urzadzenia_mobilne/te...s_msi_i_samsung

Edytowane przez bagienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Na ten temat już tyle razy wszędzie było pisane, że postanowiłem sobie podarować.

Moze i bylo , w innych , w tej nie , a powinno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

720p oczywiście, każdy netbook na atomie pociągnie z mojego doświadczenia

1080p co tu dużo gadać, nie nadaje się i nikt o tym nie myślał wiec się nie wygłupiajmy. ION potrafi poradzić sobie z 1080p lecz GMA950 to staroć i z wydajnością u niego bardzo średnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym dodal jedno, a propo tego "plynnego" 720p - owszem dziala, ALE nie zawsze (i jest to raczej 100% pewna informacja, bo nawet na Atomie@2GHz audio i video mija sie zaledwie po paru sekundach). Chodzi o sytuacje, gdy dzwiek zamiast w DD jest w DTS. Sprawdzilem to na kilku zestawach codecow (nawet na oslawionym CoreAVC), na roznych filmach. Oczywiscie wynika to z roznic w kodowaniu i faktu, ze DTS to blisko 3-krotnie wiekszy "strumien" i to jak widac wystarcza, zeby system nie wyrabial z poprawnym wyswietlaniem. 1080p oczywiscie jest poza zasiegiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym dodal jedno, a propo tego "plynnego" 720p - owszem dziala, ALE nie zawsze (i jest to raczej 100% pewna informacja, bo nawet na Atomie@2GHz audio i video mija sie zaledwie po paru sekundach). Chodzi o sytuacje, gdy dzwiek zamiast w DD jest w DTS. Sprawdzilem to na kilku zestawach codecow (nawet na oslawionym CoreAVC), na roznych filmach. Oczywiscie wynika to z roznic w kodowaniu i faktu, ze DTS to blisko 3-krotnie wiekszy "strumien" i to jak widac wystarcza, zeby system nie wyrabial z poprawnym wyswietlaniem. 1080p oczywiscie jest poza zasiegiem.

Fakt zapomniałem o DTS, z nim sobie nie poradzi przy rozdzielczościach HD. DVD bez problemu działa z DTS, nawet z pendrive, natomiast HD z DTS, tnie lub dźwięk po szybkiej scenie zaczyna rwać i powstaje re synchronizacja. dd 5.1 dziala bez zarzutu - sprawdzane na Fast and the Furious: Tokyo Drift.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...