Skocz do zawartości
Jurson

Platforma Testowa Pandy 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hemfaj

Całkiem pozytywne pod względem znajdywania wirusów, layout standardowy jak większość av , brak auto update. To że ten soft jest darmowy jest jego bardzo dużym atutem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie mieszane uczucia tak dużo fałszywych alarmów jeszcze nie widziałem ale z drugiej strony podoba mi się interface a co do opcji autoupdate jak najbardziej jest także narazie tak sobie ale testuje od wczoraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hemfaj

Fire wall porządny, i statystyka wyświetlania co ile znalazł virusów czy spyware jest miła. Lepiej wiedzieć na czym się stoi. Zdecydowanie porównując wcześniejszą wersję Pandy a obecną zrobili ogromny krok na przód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hemfaj

Mnie Panda 2009 jakoś specjalnie nie zaskoczyła żadnymi innowacjami ani szybkością skanowania ta nowa wersja 2010 to co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z hemfaj. Najnowsza wersja to duża różnica. Po zainstalowaniu odczuć można jego lekkość w porównaniu z poprzednim działa znacznie szybciej.

w 2009 była już spora różnica w porówaniu do poprzednich wersji czy innych programów - technologia Cloud opłaca się Pandzie i będzie na to stawiać chyba narazie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem przetestować na Win7 ... ta główna wersja do pobrania co jest nie działała na win7 ale jak pogrzebiecie na tym test-lab.pl jest tam link do wersji przeznaczonej do Win7 ... puki co Panda2010 mi bardzo dobrze śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowac mozna, ale kupowac nie ma sensu. Wydawanie na platne programy anty* to strata pieniedzy. Wiekszosc programow nie jest w stanie wykryc, a co dopiero usunac prostych infekcji, nie mowiac o wirusach jak sality, virut itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem przetestować na Win7 ... ta główna wersja do pobrania co jest nie działała na win7 ale jak pogrzebiecie na tym test-lab.pl jest tam link do wersji przeznaczonej do Win7 ... puki co Panda2010 mi bardzo dobrze śmiga.

a czy W7 jest takim wyznacznikiem dla programu?? przecież jeszcze go nie ma w sprzedaży.. więc nie ma co się dziwić, że nie wypuszczają programów kompatybilnych z nim....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już koniecznie tetsować p[andę na windzie7 to 2009 jest kompatybilna, natomiast teraz póki jeszcze oficjalnego w7 nie ma poc co się spieszyć i denerwowac że większość programów nie działa?

 

dla mnie panda 2010, jest lżejsza z wersji na wersję, skanuje 160gb w niecałe pó godziny, ładne czytelene komunikaty i do tego nie nagminne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczna poprawa w działaniu tego AV powinna doprowadzić do zwiększenia popularności oraz do zmiany zdania o tym programie. Jest tylko jeden warunek trzeba go osobiście przetestować (bo inaczej ciężko jest uwierzyć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczna poprawa w działaniu tego AV powinna doprowadzić do zwiększenia popularności oraz do zmiany zdania o tym programie. Jest tylko jeden warunek trzeba go osobiście przetestować (bo inaczej ciężko jest uwierzyć)

 

jak ktoś od dawna przyzwyczajony do jednego av to nie zmusi się żeby tetsowac coś innego dla samej idei testowania...ja tam zawsze sprawdzam co nowego wyszło, w końcu nie mam nic do stracenia, a że przy okazji kompów kilka to jest co robić 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jak ktoś lubi testować to ma co robić przez okrągły rok panda wzięła się ostro do walki ze szpiegami jak na razie było dobrze a może być jeszcze lepiej heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś od dawna przyzwyczajony do jednego av to nie zmusi się żeby tetsowac coś innego dla samej idei testowania...ja tam zawsze sprawdzam co nowego wyszło, w końcu nie mam nic do stracenia, a że przy okazji kompów kilka to jest co robić 8O

to też masz zacięcie do testowania tych antywirusów. jak masz porządnego to po co zmieniać??8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem troszkę z NODa taki o bez rewelacji, zależy o jaką Ci chodzi ochronę coś darmowego avast czy nie taka droga Panda.

Widziałem ostatnio sporo artykułów o zagrożeniach w sieci, masa wirusów co dzień wychodzi. 8O niedługo dojdzie do tego ze wirusy będą robić wirusy 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem troszkę z NODa taki o bez rewelacji, zależy o jaką Ci chodzi ochronę coś darmowego avast czy nie taka droga Panda.

Widziałem ostatnio sporo artykułów o zagrożeniach w sieci, masa wirusów co dzień wychodzi. 8O niedługo dojdzie do tego ze wirusy będą robić wirusy 8O

dziennie wychodzą tysiące - z czego większość żyje tylko 24h!! może informowanie społeczności przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa w sieci??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację, ale nie każdy da rade i chce się uczyć o tych nowinkach. Chociaż według mnie to tak jakby nie wiedzieć jak się zamyka dom na klucz. Wiedza o wirusach jest jednak pisana specyficznym językiem i laicy mogą mieć trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację, ale nie każdy da rade i chce się uczyć o tych nowinkach. Chociaż według mnie to tak jakby nie wiedzieć jak się zamyka dom na klucz. Wiedza o wirusach jest jednak pisana specyficznym językiem i laicy mogą mieć trudności.

no tak ale jak np starszą osobę przekonasz, że ma wydać kilka kolejnych złotych na program... raczej nie uczą na kursach jak zabezpieczyć kompa tylko jak pisać w Wordzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla chcących przetestować nową Pandę 2010 powstała specjalna platforma. Można z niej pobrać program, przetestować i podzielić się wrażeniami...

 

więcej info na Test Lab

chyba oficjalnie może napisać, że akcja dobiegła końca. Dzisiaj dostałem maila z informacją, że otrzymuję Pandę 2010...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...