Skocz do zawartości
Virtus

Gigabyte Radeon Hd4650 Na Agp

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info !

 

Pisze tam tak:

"The current WHQL-certified Catalyst 9.6 driver available on amd.com lacks support for the Radeon 4650 AGP GPU, instead Gigabyte relies on a beta derivative of the driver for their GV-R465D2-1GI card.

Hopefully the next driver release direct from ATI will offer native Radeon 4650 AGP support, as the current Gigabyte driver lacks support for ATI Overdrive, which provides hardware monitoring and overclocking functionality. Some users may not feel comfortable using beta drivers either (we didn’t encounter any issues with the beta driver during our testing)."

 

Słowo Hopefully oznacza chyba, że trzeba liczyć na trochę szczęścia, by ATI wypuściło swoje oryginalne sterowniki na tę kartę - czy dobrze tłumaczę ?

 

Pozdrówy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Procesor: Pentium III - S - Tualatin 1.4GHz/133MHz/512KB

- Płyta Główna: Abit ST6 – jej jedyną wadą jest to, że przyjmuje max 516 MB RAM-u, dlatego ta karta byłaby – jak myślę – dobrym uzupełnieniem, gdyż ma 1 GB pamięci.

- Grafa: GF 6600 GT – nie zmieniałbym tej karty gdyby nie jeden feler, przy niektórych grach powoduje częste zawiechy. Np. W NWN2 można jeszcze w miarę dobrze grać, ale już przy dodatku Maska Zdrajcy zawiechy co 5 min. Jest to problem karty, zdiagnozowane wielokrotnie.

 

W żadne inne zmiany bawić się już nie chcę, mogę tylko wymienić grafę. Nowa maszyna będzie za ~rok.

 

Pozdrówy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że trochę ograniczy, to nie problem. Przynajmniej nie będę musiał jej podkręcać. I będę miał ciszę w kompie.

 

P.S. Już gdy kupowałem 6600GT mówili mi, iż nie uciągnie, co było bujdą. Im bardziej ją podkręcam tym system jest bardziej wydajny.

 

Pozdrówy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz pojecie o czym ty piszesz? Jak podkręcałeś 6600GT to w czym miałeś przyrost wydajnosć? Ta karta jest już ograniczana przez proca. to jest coś w tym stylu co ty chcesz zrobić jak do Pentium 4 2.00GHz włożyć GF295. Kup sobie 290XT albo jakiegoś GF7xxx. Do tego accelero będzie szedł spokojnie na pasywie, po zmianie karty za rok jest szansa że podejdzie do nowej. I na koniec chyba masz świadomość że 512ramu w komie to jest mało. Dużo ramu na grafie przydaje się tylko w wysokich rozdzielczościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz pojecie o czym ty piszesz? Jak podkręcałeś 6600GT to w czym miałeś przyrost wydajnosć? Ta karta jest już ograniczana przez proca. to jest coś w tym stylu co ty chcesz zrobić jak do Pentium 4 2.00GHz włożyć GF295. Kup sobie 290XT albo jakiegoś GF7xxx. Do tego accelero będzie szedł spokojnie na pasywie, po zmianie karty za rok jest szansa że podejdzie do nowej. I na koniec chyba masz świadomość że 512ramu w komie to jest mało. Dużo ramu na grafie przydaje się tylko w wysokich rozdzielczościach.

Ten procek wcale nie jest taki zly do neta, starszych gier, filmow wlacznie z 720p(przy dobrej plycie) starcza, bez OC wydajnosc +- jak P4 2.0, a pobor mocy ? - popatrz jakiego zasilacza uzywam ->sig(5V : 16A, 12V : 4A,).

 

Pierwszy z brzegu test w everescie.

Dołączona grafika

 

512 ramu do xpeka starcza, jednak jak gra sie np w UT2004 to szczegolnie na onlaught brakuje.

Do autora - 350zl za karte do tego kompa to juz szalenstwo jak juz to zainteresuj sie 2600PRO/XT, sporo taniej, plusem wzgledem 6600GT jest sprzetowe odtwarzanie filmow HD, roznicy mdzy 4650 a 2600 to juz raczej nie zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry dla których miałbyś zmieniać tą grafę raczej w 512mb ram się nie pomieszczą, proc będzie sprawnie kastrował cały konfig.Na moje gra nie warta świeczki-lepiej odkładać na nowego kompa.Dołożysz stówkę i masz płytę+proc o niebo lepsze od tego co masz teraz.A potem sukcesywnie składaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...