Skocz do zawartości
kam_g

Upgrade - Karta Graficzna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, działam obecnie na takim zestawie:

 

CPU: AMD ATHLON 64 X2 5000+ Black Edition @ 3,1GHz

MOBO: ABIT AN52 NF520 sAM2

GPU: Galaxy GeForce 9600 GSO 384MB

RAM: Patriot DDR2 2x1GB PC800 DUAL CL4 EP LLK (4-4-4-12 @2,2V)

HDD: SAMSUNG 500GB HD501LJ 7200 SATAII 16MB

DVD-REC Samsung SH-S203N SATA

Zasilacz: Amacrox Warrior 350W

Chłodzenie procesora: Pentagram Freezone HP-100 AlCu Lite

 

Gram głównie w rozdzielczości 1280x1024, w 3DMark '06 mam 10008pkt. Myślę ostatnio nad zmianą karty graficznej za ok 500zł, najlepiej z 1024MB pamięci, raczej Nvidia. Pytanie do bardziej obczajonych w temacie: jaka karta za taką cenę będzie w sam raz do takiego zestawu? (chciałbym odczuć widoczny wzrost wydajności). Nie wiem jeszcze czy kupię coś teraz czy raczej pod koniec września bo na jesień wychodzi kilka interesujących gier. Będę wdzięczny za wszelkie porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby zauwazyc skok wydajnosci, musialbys kupic radeona hd4870 512MB. Po co Ci 1GB do tej rozdzielczości? Ze stajni nv w tej cenie nic sensownego nie ma. Zresztą przy tej rozdzielczości głównym ograniczeniem wydajności będzie i tak proc.

 

EDIT: Nie zauwazylem zasilacza... Wobec tego pozostaje Ci czekanie na lepszą dostepnośc hd4770 lub wymiana zasilacza i dopiero kupno nowej grafy.

Edytowane przez blasphemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...