Skocz do zawartości
aras1009

Problem Asrock N61p-s I Amd 6000+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Krążę po różnych forach i postanowilem napisac tu. Mam plyte glowną http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=N61P-S&s= i athlona x2 6000+. Od poczatku jak kupilem komputer w tej konfiguracji gry maja malo fps. Mysle ze moze to byc spowodowane ta plyta glowna bo nie nalezy ona do najlepszych, 180zl kosztowala. Postanowilem wymienic plyte glowna na inna i prosze o pomoc w doradzeniu jaka. Chce wlozyc 2x2gb ram ocz reaper 1066mhz tutaj prawdopodobnie bym nie wlozyl bo w opisie jest tyle gwiazdek ze nie jestem juz pewny. Prosze jeszcze o propozycje takich plyt glownych do ktorych moglbym w przyszlosci wlozyc phenoma lub athlona II (czyli pod am3). Ta moja podobno jest zgodna z am3 ale jej nie wierze.

 

Czekam na odpowiedzi

 

 

P.S Jezeli chodzi o fps w grach to nie jest to spowodowane ani temp (bo sa w porzadku), ani karta graficzna bo mam gforce 9800gt 1gb, ani zasilaczem bo mam 500w modecoma.

Edytowane przez aras1009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam proponuję Asrock A770DE posiadam ją i narazie mile mnie zadziwiła wszystko śmiga aż miło i Sempronka podciągnołem do 2,8Ghz

(obsługuje wszystkie obecne procki AMD)

Edytowane przez 13Jacek13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...