Skocz do zawartości
qasq

Makra W Microsoft Sidewinder X6

Rekomendowane odpowiedzi

Nabylem powyzsza klawiature (wybaczcie brak polskich znakow, ale za duzo nerwow kosztuje staranie sie o nie - za dluga spacja). Klawiatura poza tym problemem spisuje sie idealnie, mam jednak pytanie do innych uzytkownikow. Mianowicie, jakie macie zastosowanie dla makr ? Rzeczywiscie mozna sobie ulatwic np wpisywanie adresu w przegladarce internetowej (wcisniecie przycisku jest w praktyce 2x szybsze od najechania na ikonke w zakladkach). Ale w grach? Moze w strategiach, tam moge wybrac baraki np B i 5x kliknac T ktore oznacza czolg. Jakies inne pomysly ? Bo jest tego masa, a nie bardzo wiem gdzie moglbym to wykorzystac :) Poza tymi problemami, jednoczesnie polecam ja serdecznie kazdemu kto sie waha. Osobiscie udalo mi sie wyjąć model za 170,- co i tak uwazam za drozyzne. Na pewno klawiatura nie jest warta 250-300zl! Komfort pisania jest co prawda bardzo duzy, klawisze chodza miekko, i sa ciut wyzej zawieszone (skok 1-2mm wyzszy) niz w laptopach. Podswietlenie takze dziala bardzo dobrze. Najbardziej przeszkadza mi ta spacja... Moze ktos posiada ta klawiature i znalazl zastosowanie dla makr? Pomozcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X6 kupiłem właściwie ze względu na podświetlenie :razz: Jego jakość i regulacja jest niesamowita - tak samo jak regulacja głośności - szybko i płynnie. Co do makr.. Używam ich głównie w Wordzie... :razz: Chyba to zależy od typu gier w które grasz - mi jakoś do Civ4 i COD5 jakoś się nie przydają. A co do klawiatury - zacna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...