Skocz do zawartości
bagienny

Konkurs Enermax

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej nie widzę sensu pisania o tym, że ten o podobnie brzmiącym nicku coś tam kiedyś zrobił brzydkiego. Jest coś o takich przypadkach w regulaminie konkursu?

Nigdy nie miałeś ochoty się komuś zwierzyć, wyrzucić z siebie żal? Tak robi ten własnie chłopak, wykorzystuje do tego forum. Smutne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toman, przestań. W ogóle o co kaman? Co to za OT?

Jest napisany regulamin a wielu z was tworzy problemy do czegoś czego tam nie zapisałem. Ojj przestanę robić na trochę te konkursy bo szkoda mi i chłopaków zdrowia bo tylko narzekania co raz słyszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toman, przestań. W ogóle o co kaman? Co to za OT?

Jest napisany regulamin a wielu z was tworzy problemy do czegoś czego tam nie zapisałem. Ojj przestanę robić na trochę te konkursy bo szkoda mi i chłopaków zdrowia bo tylko narzekania co raz słyszę.

http://forum.purepc.pl/serwisie-f113/Konku...mp;pid=3329150#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam jednak czytać ze zrozumieniem:

Regulamin, Punkt 1:

"Konkurs trwa od 15 lipca 2009 do 14 sierpnia 2009 roku włącznie."

Punkt 6:

"Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 72 godzin od daty jego zakończenia."

 

Dziękuje i rozumiem, że już wszyscy wszystko wiedzą w tym temacie.

 

Dziś ostatnia możliwość wygrania tych nagród. Na pewno warto bo produkty są wykonane bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś 14. Czekam na rozwiązanie konkursu.

Prośby o publikacje wyników rozpatrujemy tylko wysłane na papierze kredowym za pośrednictwem gołębia ;> A tak serio, to wypadałoby z wynikami poczekać do zakończenia konkursu, ale może jestem staroświecki.

 

Wszystkim, którzy nie wzięli jeszcze udziału w konkursie przypominamy, że zostało na to tylko niewiele ponad półtorej godziny. Aktualna ilość zgłoszeń - ~1420, więc konkurencja niemała, ale każdy ma takie same szanse ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze nabijasz posty i nie czytasz tego co "szef" napisal wyzej pare godzin wczesniej :P

Głównym celem tego posta było przypomnienie o zakończeniu konkursu (drugi akapit) i bardzo dobrze się to udało, bo w te 1,5h przyszło dodatkowe 40 zgłoszeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WYNIKI KONKURSU

Dołączona grafika

Konkurs zorganizowany przez serwis PurePC.pl wspólnie z firmą Enermax dobiegł końca. Podsumujmy więc wszystkie nadesłane odpowiedzi oraz przedstawmy szczęśliwych zwycięzców. W zabawie wzięło udział 1448 zarejestrowanych użytkowników naszego serwisu, z czego nadesłano 1298 poprawnych zgłoszeń. Poprawne odpowiedzi brzmiały następująco: 1. C, 2. B, 3. B, 4. C. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, zaś tych którym się nie udało, zapraszamy do kolejnych konkursów na łamach naszego portalu. Listę ośmiu nagrodzonych szczęśliwców znaleźć można poniżej.


Nagroda 1: Enermax Revolution85+ 1050W
Zwycięzca: QuaiL2048

Nagroda 2: Enermax LibertyECO 500W
Zwycięzca: AlCaponexp

Nagroda 3: Enermax ECO80+ 350W
Zwycięzca: kam_g

Nagroda 4: Zestaw wentylatorów Enermax Cluster (8cm i 12cm)
Zwycięzca: ja_kubek2

Nagroda 5: Zestaw wentylatorów Enermax Cluster (8cm i 12cm)
Zwycięzca: TiGeR5

Nagroda 6: Zestaw wentylatorów Enermax Everest (8cm i 12cm)
Zwycięzca: mat_karol

Nagroda 7: Zestaw wentylatorów Enermax Everest (8cm i 12cm)
Zwyciężczyni: Mileenka

Nagroda 8: Zestaw wentylatorów Enermax Everest (8cm i 12cm)
Zwycięzca: Stig

Listę nagród można znaleźć w tym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj bagienny nieładnie informować innych szybciej. :razz:

Nikogo nie informowałem o niczym. To szynszyla przebiegła mi po klawiaturze. Serio. Udało mi się zrobić jej zdjęcie

Dołączona grafika

 

Ale dość już tego ot, numer konta wszyscy znacie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończcie te głupoty o wygranych tomeck bo po łapkach obu dam.

 

Kolejny konkurs wraz z pierwszym dniem szkoły, teraz wrzucamy na lekki luz bo odpocząć też kiedyś trzeba a konkursy dla wielu z Was stały się rutyną. Jak zrobimy kilka przerw to zatęsknicie za nagrodami i może kilku zawiążą się języki z tym narzekaniem do każdego konkursu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...