Skocz do zawartości
qam

Problem Z Oprogramowaniem Do Telewizji Przemysłowej

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam do Was gorącą prośbę. Ostatnio w pracy trafiłem na cholernie ciężki przypadek - program Enterprise Pro Surveillance System, który jest dodawany za darmo do Rejestratorów DVR firmy BCS. Sprzęt jest łączony z komputerami po skrętce a wspomniany EPSS pozwala na oglądanie obrazu z kamer na piecu.

 

Teraz do sedna sprawy - soft działa bez zarzutu, nie licząc dwóch komputerów na których występuje następująca sytuacja: próbuję uruchomić oprogramowanie system/komp mieli i nic. Dosłownie nic, żadnej reakcji, żadnego błędu. Teraz środowisko: Vista Home Basic, Pentium Dual 2ghz, Radeon HD2600 PRO, Realtek RTC7168C(p).

 

Jakby ktoś wpadł na pomysł co z tym zrobić to będe bardzo wdzięczny. Chociażby drobna uwaga lub jakiś slad z googla (bo zarówno opragramowanie jak i producent rejestratorów to zupełne unknown) będą dla mnie cenne. Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zwykłej przeglądarce nie ma podglądu z kamer? Trzeba tylko uruchomić serwer na rejestratorze (jeżeli jest taka opcja?).

Miałem kiedyś problem ale z kartą DVR. Też soft nie chciał odpalić - pomogła aktualizacja sterowników grafiki i chipsetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy nie zajmuję się dokładnie tymi sprawami, więc nie wiem czy same rejestratory pozwalają na wyświetlanie kamer pod przeglądarką. To oprogramowanie dodawane jest w standardzie i zdaje się to jedyna możliwość podglądu. Problem z ustawieniami samych DVR raczej odrzucam, ponieważ na innych komputerach (w tym moim osobistym) wszystko śmiga bez problemów (połączenie via router LAN/wi-fi).

 

Ok, dzięki za informacje, spróbuję wrzucić nowe sterowniki i zobaczymy. Mam też inny pomysł - zastanawiam się, czy to nie kwestia obsługi sieci w Viście - być może zapora, lub sprawy bezpieczeństwa? Jutro spróbuję nad tym posiedzieć - dzięki rosolini - jakby ktoś miał inne pomysł to walcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...