Skocz do zawartości
materdeo344

Jaka Płyta Do Oc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiem ze temat był juz nie raz wałkowany ale nie mam czasu na przeglądanie całego forum a szkoda bo duzo mozna sie tu dowiedzieć, prosze o pomoc z wyborem płyty głownej dobrej do OC! max do 300zł

 

Phenom X3 8650

9600 GT galaxy

2x2gb Kingston 800MHz

Zasilacz OCZ 500W

 

Dzieki za pomoc i wyrozumiałość

 

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam jedno małe pytanko Posiadam procesor Phenom X3 8650 i czy opłaca sie dokupic do niego płyte głowna np. DFI LanParty DK AMD 790FX SB750 HP 790FXB-M2RSH czy sprzedac tego procka i wymienić na Intel dual core E5200 i do tego płyte Asus P5Q SE P45

Co myslicie o tym co bedzie bardziej wydajne np . grach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że najlepiej by było sprzedać procka i kupić Asrocka A780GXH + Phenom 2 X3 710 (bądź jak nie masz tyle kasy to Athlon 2 X2 245) oba wyjścia są dobre bo i jedno i drugie będzie wydajniejsze od tego phenka co masz i na 100% od e5200.

 

http://www.anandtech.com/cpuchipsets/showd...?i=3572&p=9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rady są jasne. W tego phenomka szkoda inwestować. Dziś możesz go sprzedać jeszcze za konkretne pieniądze i kupić np AMD Athlon II X2 245, AMD Phenom II X2 550, AMD Phenom II X3 710. Następne pytanie to czy AM2+ czy AM3. W tej chwili DDR3 znacznie potaniał i coraz więcej składa się na AM3. Zatem jeśli płytki pod AM2+ to :

-ASRock A780GXH

-GA-MA770-UD3 (rev. 2.0) ważne jest to rev 2.0

Pod AM3-Gigabyte MA770T-UD3P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...