Skocz do zawartości
dawid0c

Powiadamianie O Dostępności Rezerwacji Biletów W Kinie

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się na film do kina i przeczuwałem, że bilety szybko znikną (i miałem rację bo po 10 minutach najlepsze miejsca były zajęte).

 

Napisałem więc sobie skrypt, który co 10 min sprawdza czy są już dostępne rezerwacje i wysyła maila (trzeba tylko podać tytuł filmu i adres do repertuaru).

 

Mi się bardzo przydało bo stracił bym premierowy pokaz, ale zastanawiam się czy może się to przydać innym?

 

Miałem tylko 1 serwer gdzie mogę odpalić z crona skrypty co 10 minut (home.pl) więc domena nie pasuje, ale to tylko po to żeby zapytać o waszą opinie. Ma to w ogóle sens?

 

http://rs-premium.pl/powiadamianie/

 

A... i skrypt działa tylko dla multikina, bo to mam najbliżej ale jakby się przyjęło to można by było rozbudować.

 

Chciałbym się was zapytać czy to może się w ogóle komuś przydać i czy jest sens to trzymać? Czy lepiej wyłączyć i włączać tylko czasami dla siebie?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez dawid0c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa ;) Ja też raczej tylko w multikinie ląduje, ale powiem szczerze że rzadko kiedy mam aż takie ciśnienie na najlepsze miejsca po środku sali. Jeśli chodzi o multikino to dobrym sposobem jest pojawienie się przy kasie 30 minut przed filmem - kasowane są wszystkie rezerwacje, a których zazwyczaj większość nie zostaje odebrana na czas.

 

Ogólnie to fajna zabawka, ale raczej dla prawdziwych maniaków najlepszych miejscówek w kinie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to zasługujesz na tytuł pozytywnie zakręconego. Osobiście jak przedmówcę średnio interesuje mnie walka o najlepsze miejsca, byleby nie siedzieć na samym dole. Jednak dla dzieciaków z podstawówki bądź gimnazjum funkcjonalny gadget jak się patrzy.

 

Czy twój skrypt uzwględnia ilość miejsc jakie chcesz zarezerwować przy założeniu że idziesz z koleżanką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrypt nie rezerwuje miejsc tylko informuje gdy pojawi się taka możliwość.

 

Ja też na ogół tego nie potrzebuje, ale akurat teraz wybieram się na premierę bardzo popularnego filmu i miejsca szybko znikały więc mnie powiadamianie uratowało bo od razu sobie zarezerwowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...