Skocz do zawartości
FumFel_20

Podrobione ATHLONY!!! - skur.......syństwo!

Rekomendowane odpowiedzi

 

Bardzo możliwe ze tak będzie :( Lipa, przez takich <font color="#FF0000">[ciach!]</font>ów moze raj się skończyć :( ........Na sybir chamów  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Heh... Zdaje się, że oni właśnie są z tych okolic :D :D :D

hehe to oni tam nie potrzebuja chlodzenia dla tych procow ...ale tak to pewnei im sie tam niezle kreca prawie jak na FC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to byli napewno chłopaki z byłego ZSRR ;), oni mają taką potrzebe kasy,ze na taki pomysł wpadł co 10ty z obywateli ;)

 

Raj sie skończy, tylko patrzeć jak będą wykupywać odblokowane procki, ceny skoczą w góre, a potem jak to po burzy cisza i intel znowu będzie rządził :twisted:

 

 

 

 

prawie miałem zdradzić INTELa i kupic AMD :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos sie nie zna to jak niby ma sie skapnac - przeciez na procu nie jest napisane jak w morde strzelil 1700+ albo 2400+ - jest tylko AXP1700DLT3C np - a jak ktos sie DOBRZE nie zna to nie bedzie widzial ze to 1700 to akurat nazwa proca - jak sprzedawca powiedzial ze to 2400+ to dla laika i srednio znajacego sie to 1700 to liczba taka sama jak nizej np 0309 - wiec z gory wiadomo ze waly beda - wystarczy jeszcze na DLT zmienic napiecie na 1.6V i juz na pewno pojdzie na 2083MHz (2600+) - zyla zlota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kit ze bym kupil kompa gdziekolwiek - jak sobie sam nie poskladasz to nic dobrego z tego nie bedzie - bo nikt nie bedzie sie cackal zeby ci dobrze zrobic. A jak ktos sie nie zna to laduje z taka konfiguracja jaka starszy mojego qmpla - nikogo sie nie radzil dokonal samodzielnego wyboru (komp 2GHz :)) - Celeron 2 GHz, plyta glowna SDR&DDR VIA 266costam (nie znam sie na intelu), 128 MB SDR (chociaz na plycie mozna DDR i DDR jes tanszy), dysk 40GB 5400obr/min, GF2MX 400 64MB SDR, AC97, monitor 17'' z kineskopem sferycznym 69KHz, mysz bez scrolla (!). Oczywiscie plomby na kascie - a to wszystko za jedyne 2399zl - miesiac temu - co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kit ze bym kupil kompa gdziekolwiek - jak sobie sam nie poskladasz to nic dobrego z tego nie bedzie - bo nikt nie bedzie sie cackal zeby ci dobrze zrobic. A jak ktos sie nie zna to laduje z taka konfiguracja jaka starszy mojego qmpla - nikogo sie nie radzil dokonal samodzielnego wyboru (komp 2GHz :)) - Celeron 2 GHz, plyta glowna SDR&DDR VIA 266costam (nie znam sie na intelu), 128 MB SDR (chociaz na plycie mozna DDR i DDR jes tanszy), dysk 40GB 5400obr/min, GF2MX 400 64MB SDR, AC97, monitor 17'' z kineskopem sferycznym 69KHz, mysz bez scrolla (!). Oczywiscie plomby na kascie - a to wszystko za jedyne 2399zl - miesiac temu - co wy na to?

to naprawde zabolało... ale jest sam sobie winien... mogł go oddać w ciągu 7 dni od daty kupna i powiedzieć sprzedawcy: "... bierz te commodore co mi sprzedałeś, oddawaj kase i ide na pifko bo mnie wku***łeś..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kit ze bym kupil kompa gdziekolwiek - jak sobie sam nie poskladasz to nic dobrego z tego nie bedzie - bo nikt nie bedzie sie cackal zeby ci dobrze zrobic. A jak ktos sie nie zna to laduje z taka konfiguracja jaka starszy mojego qmpla - nikogo sie nie radzil dokonal samodzielnego wyboru (komp 2GHz :)) - Celeron 2 GHz, plyta glowna SDR&DDR VIA 266costam (nie znam sie na intelu), 128 MB SDR (chociaz na plycie mozna DDR i DDR jes tanszy), dysk 40GB 5400obr/min, GF2MX 400 64MB SDR, AC97, monitor 17'' z kineskopem sferycznym 69KHz, mysz bez scrolla (!). Oczywiscie plomby na kascie - a to wszystko za jedyne 2399zl - miesiac temu - co wy na to?

to naprawde zabolało... ale jest sam sobie winien... mogł go oddać w ciągu 7 dni od daty kupna i powiedzieć sprzedawcy: "... bierz te commodore co mi sprzedałeś, oddawaj kase i ide na pifko bo mnie wku***łeś..."

ktos mnie ostatnio uswiadomil (na forum ofkoz) ze od stycznia sie ustawa zmienila i juz nie mozna tak oddac bez podania przyczyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys tez tak bylo z P133MMX. I od tamtego czasu Intel blokuje mnozniki.

Pozdro

Dexter

p mmx zaczynal sie od 150MHz

a blokuje od p2

A wlasnie ze nie opd 150 bo od 166 :)

HEHE

Byly cztery modele desktopowe

P166MMX, P200MMX, P233MMX i bardzo krotka seria P266MMX

byly tez p300MMX tylko ze w notebookach!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale żeś wysloczył z tematem :) już zdążyłem zapomnieć p tych mmx czytając po kolei.

 

a co do tych wałków to wszędzie próbują cię w du_ę wydymać więc nie ma co się dziwić. jak kupujesz szynkę to 50% to szynka a pozostałe 50% to woda i węglan wapnia wypłukujący wapń z kości.

podróbki A2200 to była kwestia casu, za bardzo na wierzchu były mostki. a MMX zaczęło się o 150 MMX ale był omało popularne, tak jak P180 (więc 150 to nie było jedyne na FSB 60 MHz). wiem co piszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o P180 non-mmx :) przecież pisałem mmx za każdym razem, przy każdym modelu.

ale mało tego było strasznie bo 200 MHz było blisko i nie opłacało się tak gęsto modeli sprzedawać.

p.s. ostatnio kupiłem siostrze ciotecznej płtkę na intelu z k6-233, sprzedałem za 15zł procesor i za 14zł (w tym wysyłka 4zł) kupiłem na allegro p166mmx i podkręciłem na 233mmx. chyba jest szybciej (nie mierzyłem) a nie grzeje się w cale, zimny cooler. amd było gorące nawet ! i to bez dopłaty ! (tą złotówkę zarobioną przeznaczam na opłaty allegro za sprzedanie k6 :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o P180 non-mmx :) przecież pisałem mmx za każdym razem, przy każdym modelu.

ale mało tego było strasznie bo 200 MHz było blisko i nie opłacało się tak gęsto modeli sprzedawać.

p.s. ostatnio kupiłem siostrze ciotecznej płtkę na intelu z k6-233, sprzedałem za 15zł procesor i za 14zł (w tym wysyłka 4zł) kupiłem na allegro p166mmx i podkręciłem na 233mmx. chyba jest szybciej (nie mierzyłem) a nie grzeje się w cale, zimny cooler. amd było gorące nawet ! i to bez dopłaty ! (tą złotówkę zarobioną przeznaczam na opłaty allegro za sprzedanie k6 :) ).

szybciej to raczej nie bedzie

MMX byl w 0.28um ,a K6 w 0.35um ,no i 233 to wysrubowany model (nawet zasilanie 3.2v) wiec grzal sie niemilosiernie

a MMX 166 to i na 250MHz i wiecej mozna wykrecic (kwestia plyty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys mialem boxowy MMX 166MHz - zrobilem sobie freon cooling - wlozylem calego proca do zamrazalnika na pare godzin i pozniej go puscilem 3x83 (250) - zaladowal sie windows proc sie rozmrozil i zwis :D a normalnie dzialalem na 3x75 lub 2,5x83 :D - porzadne procki. Pozniej mialem K6-2 400 i ledwo to chodzilo na na 4x115 :( - napiecie nic nie dawalo, temperatura tez - nawet peltierem probowalem - nic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozniej mialem K6-2 400 i ledwo to chodzilo na na 4x115 :( - napiecie nic nie dawalo, temperatura tez - nawet peltierem probowalem - nic :(

trzeba bylo mnoznikiem jakby co (skad ty wziales mobo z fsb115 do K6-2 :?: )

napiecie 2.7v jak juz pelta miales i by poszedl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde stary z tego co pamietam ale nie wiem czy dobrze to K6-2 chodzilo na 2.2V wiec z tego ci mi sie jarzy probowalem do 2.8V - ale nic to nie dawalo - probowalem wszystkiego - 5x100 nawet. A ta plyta to byl jakis ASUS - miala FSB 100/105/110/115/120 - wczesniej mialem FIC VA503+ ale mi sie spalila - a ona miala 100/112/124.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale miales dziwaczny proc,jak 2.2v i wyrzej chodzic nie chcial na 2.8v

moj jest na 2.2v i teraz chodzi na 2.4v ,550 nie chcial windy zaladowac na 2.5v to go wyzej nie katowalem, kicha wiatrak mialem ,pozniej zalozylem od Athlona,ale juz duronem sie zajalem i nie bylo sensu wracac do o/c K6-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...