Skocz do zawartości
Dreame®

Urządzenie Wielofunkcyjne - Laserowe Do 1000 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję urządzenia wielofunkcyjnego - laserowego do 1000 zł (drukowanie dwustronne-automatyczne, skaner, ksero). Parametry: wifi, stosunkowo niskie koszty eksploatacji, kolor.

500-1000 stron druku w miesiącu. Dostępność podzespołów (proszków i tonerów) na rynku.

Najlepiej sprawdzeni producenci: HP, Canon, OKI.

Co byście polecili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się jednak na zakup samej tylko drukarki laserowej. Wybrałem poniższe modele:

- HP Color LaserJet CP1217 ~ 550 zł

- Hp Color Laserjet Cp1215 ~ 750 zł

jednak ubolewam że nie posiadają one automatycznego druku dwustronnego.

 

Macie jakieś typy które połączyły by drukowanie laserowe, automatyczne dwustronne w kolorze do 1000 zł ?

 

Ciężko mi znaleźć jakieś modele które spełniały by te kryteria, a wyszukiwarki w sklepach internetowych często wprowadzają w błąd co do parametrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drukowanie 2 stronne automatyczne ma aż takie znacznie dla ciebie? bo jak nie to to jest dobre urządzenie wielofunkcyjne, w kolorze, ze skanerem. Samsung CLX-3175

Tylko nie ma funkcji 2 stronnego drukowania.

Ten Lexmark ma z kolei drukawanie dwustronne automatyczne, ale to drukarka nie urządzenie ze skanerem

Edytowane przez GieJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...