Skocz do zawartości
thermalfake

Kolejny Thermaltake

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Sprawy się troszkę pokomplikowały bo widzę, że moja grafika Galaxy 7900GS zaczyna siadać (ostatni nie wymieniany element w kompie). Teraz jestem zmuszony na szybszą wymianę. Mam ochotę na coś pokroju GTX260. Jest jedno "ale". W budzie mam kolejnego thermaltake'a z którym żal mi się rozstawać. Jest nim PowerStation 520w oferujący na obu liniach 12V po 15A. To troszkę słabiutko na owe czasy tym bardziej, że chciałbym aby w niedalekiej przyszłości nie wymieniać znowu w związku z modernizacją. Czyli musi starczyć jeszcze na kolejną wymianę grafy :)

Co obecnie siedzi to:

C2D E8400 stock

Gigabyte EP45-DS3

2x1024/800 Patriot LLK

wspomniany Galaxy 7900GS 256MB

3xHDD Samsung 500GB różne serie

SB Audigy

Panel sterujący pracą 5 wentylków 80mm (buda thermaltake)

 

I teraz co znalazłem to model ToughPower 750W http://www.thermaltakeusa.com/Product.aspx...264&ID=1508 , rail 4x12V po 18A każda (max razem 60A), odpinane kable tak jak u poprzednika. Moje obawy są takie czy ten zasilator jest przyszłościowy pomimo dosyć dużej mocy bo każda z lini z osobna oferuje tylko po 18A. Średnio za 2 lata na koleją wymianę grafy ze średniej półki chciałbym jesze go wykorzystać. Przyznam szczerze mam sentyment do tej marki, cena naprawdę względna na moją kieszeń i gwarancja producencka długa. Patrzałem jeszcze na Anteca ale nie ten przedział cenowy.

Czy z szanownych forumowiczów ktoś podsunie inne dobre pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój obecny zasilacz pociągnie gtx260, więc usiądź spokojnie i ciesz się wydajnym kompem. Nie ma co wymieniać na zapas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...